Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gelen giden yok hala sevinsem mi üzülsem mi bilemedim kan testi vermeyede korkuyorum bi yandan:bicak: Eşim ümidi kesmiş olmalı hamile olabilme ihtimali adamın aklının ucundan dahi geçmiyor:KK45: Sen hep gecikiyordun diyor halbuki yanlış hatırlıyor ya tam günümde ya da 1 gün önce olurdum genelde. Hatta sen yanlış biliyorsun diye akşam benimle kavga etti takvimim yanlışmış öyle diyor:KK70::KK70:
Bir de 14. değil 16. gün yumurtladım regl olsaydım bugün olmuş olurdum diye düşünüyorum. Böyle işte yazayım dedim :KK37:
Ve sen hala test yapmadn bi daha ole mi :)

Hayırlı olsun canım tebrikler. Böyle görünce umutlanıyorum inşallah benimde çıkar artık testlerde.:dua:

Anlamını bilmiyordum bende çok güzel anlamı varmış kuzum.

Ah canımm çok geçmiş olsun doktorunu dinle ve bol bol dinlen daha iyi olursun umarım. :KK16:

Insallah canim hic ummadigin zamanda gelir bebisleriniz

Kızlar sabah hastaneye gittim tansiyonum 8/6 kadar düştü sıcakta doktor bol sivi al dinlen dedi tansiyonu düşen varsa iş falan yapmasın yatsın hala bile kendime gelemedim.
Bende sabah saglik ocagina gittim tetenoz aşisi vuruldum. Tansiyonum 10 a 5 çıktı. Suda iciyorum bundan oncede olcturdum düşüktü. Geçmiş olsun canım

Bayramda ben de kötü oldum canım.. baş dönmesi, göz kararması.. acayip bitkindim.. tansiyon 9/6 civarıydı.. sıcaklara dikkat gerçekten.. ben üç gündür evden çıkmıyorum.. ateş basması, terleme falan derken.. yaz bitse de rahatlasak :))
Oyy ablam gecmis olsun kiyamam sana

Canısı eti az ustunde kalmış kemik alırız. Suda hasla icine yag vs koyma damak zevkine gore tuz ilave et . havuc da koyabilirsin sogani ikiye bölüp icine atabilirsin daha lezzetli oluyor :)
Canım peki dana mı yoksa kuzudan mı yapıyorsun?

Bizde esimle yarin tup bebek merkezinde bi dr.la on gorusmeye gidicez kizlar yaa..umarm guzel seyler duyarm..umarm cozumsuz birseyleri sunmazlar onume..heyecan yaptm sacma sapan nasi stresli olmayalim biz..Rabbm yar ve yardimcimiz olsn biz bekleyenlern..hamilelerimizin de sag salim kucagina almasini nasip etsin insallahh

Hu huuuu supeersinn :) test varsa elinde sabah dene istersen kuzum..hadi insallahh yaaaa ck isterm
elimde test yok canım nefsime yenik düşüp habire yapmayayım diye tek tek alıyorum:confused:
Bizde esimle yarin tup bebek merkezinde bi dr.la on gorusmeye gidicez kizlar yaa..umarm guzel seyler duyarm..umarm cozumsuz birseyleri sunmazlar onume..heyecan yaptm sacma sapan nasi stresli olmayalim biz..Rabbm yar ve yardimcimiz olsn biz bekleyenlern..hamilelerimizin de sag salim kucagina almasini nasip etsin insallahh
hadi canım inşallah ya rabbim hepimize bu duyguyu nasip eder :dua: Stres olmamak elde değil haklısın demek kolay da uygulamak bir hayli zormuş bu 3 günde bunu öğrendim bendeo_O Rabbim bebek isteyen herkesin kucaklarını doldursun inşallah amin :)

Amin canım İnşaAllah bekletmeden gelsin meleğin :dua: İnşaAllah çok güzel geçer görüşmen :KK36:

Kuzumm stres yapma hersey yolunda gidecek insallahhh❤ bebeginiz en guzel şekilde gelecek hayırlısıyla:)

elimde test yok canım nefsime yenik düşüp habire yapmayayım diye tek tek alıyorum:confused:

hadi canım inşallah ya rabbim hepimize bu duyguyu nasip eder :dua: Stres olmamak elde değil haklısın demek kolay da uygulamak bir hayli zormuş bu 3 günde bunu öğrendim bendeo_O Rabbim bebek isteyen herkesin kucaklarını doldursun inşallah amin :)
Hahah kendince cozumde bulms yerm seni :)
Amiiinn kuzum amin insallahh..yk ya anca boyle cok degisik bisi ilcak ki kafa oraya gitsn bizde dusunmeyelim cocuk fln..ama bu denli isterkn zor sanki bizim rahat olmamiz yaa

X