Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benide eklermisiniz benimde 15kasım

Adetime 1 hafta var atesim 36.8 lerde ido bugün 37 oldu. Gebelikte ne zaman düşüyordu ateş?

Kızlar bugün adetim geçeli 3.gün bitti hala bi iz yok test yapmamakta inat ettim içimden gelmiyor yok gibi hissediyorum..normalde adetim düzenlidir bu ay iğne olmuştum sadece ve iğnenin de 16.günü..bgn dr a gidecektim dr m yokmuş her şey sabr diyor bana hala bekliyorum..

Canim ben gecen aylarda denedim bu karbonati hatta camasir suyu icinde ayni test var. Ve hep kabarcik kabarcik oldu. Hamilede degildim. Idrarinizda enfeksiyon varsa falan o sekilde kopuklestirebiliyo sanirim. Umitlenmeyin bence cok

Kızlar merhaba. Benim adetlerim çok düzenlidir Bat 6-7 kasım olması gerekiyordu ama gelmedi.Bat tan iki gün önce sanki adetimin ilk günü gibi sancı çektim ama kanamam olmadı daha sonra geçti. Göğüslerde hassasiyet, uçlarında yanma, kasıklarda batma, aşırı sarıya dönük kokusuz bol bol akıntı yaşadım bu süreç içinde.Bugün sağ tarafımda çok şiddetli bir batma hissettim birkaç saniye sürdü. Evde gebelik testi yaptım ikinci çizgi anında silik çıktı. Ama gün içinde hafif pembemsi akıntım oldu sildikçe geliyodu. akşama doğru kesildi tam sevindim derken şimdi de çok açık renkli kanama yaşıyorum bir iki damla geldi wcde sildikçe geliyo ağrım yok sadece tek taraflı batmalar yaşıyorum. Göğüslerim dünden de dolgun ve hala hassas ateşim de hala 36.8. Sizce adet mi oluyorum böyle bi durum yaşayan var mı ?

Acaba bi acile mi gitsen ??

Canım ben böyle bişey yaşamadım da yerleşme kanaması evet olabilir fakat şu da var rahim kalınlaşmadıysa Allah muhafaza düşüğe de dönebilir . En azından böyle bir durum olup olmadığını hekim kontrol etmiş olurdu . Benimde önce sişik çizgim çıkmıştı . Hiçbir belirtim yoktu . Reglim bugün tekrar yaptım testi pozitif çıktı . Şu an sağ tarafımda batmalarım var . Tedbirli olmakta fayda var aslında .

Canim böyle durumlar ihmale gelmez. Acile gidip önce gebelik testi yaptir derim ben. Mümkünse de muayene ol.

Adetime 1 hafta var atesim 36.8 lerde ido bugün 37 oldu. Gebelikte ne zaman düşüyordu ateş?

Düşmüyor canım bildigim kadariyla.

Canim ben gecen aylarda denedim bu karbonati hatta camasir suyu icinde ayni test var. Ve hep kabarcik kabarcik oldu. Hamilede degildim. Idrarinizda enfeksiyon varsa falan o sekilde kopuklestirebiliyo sanirim. Umitlenmeyin bence cok

Valla arkadasim ben hayatta ugrasmam boyle birseyle :) ümitlenmem yani.
Kaldi ki artik gebelik testine bile sevinecek lüksüm yok,her turlu kan takibim yapilacak kalirsam insallah.

Bence git canim kontrole.
Yerlesme kanamasida olabilir.
Önlem alinabilecek sansin olabilir.
Farkli bisyde yasiyorsan bilirsin.
Insallah iyi haberlerin olur♡

Canim ben laboquick kullandim memnunum
Cok teskkur ederim simdi siparis verecemde kararsiz kaldim yaa
Ben innovita kullandım . Bir sorun yaşamadım . Bkn : Testlerimi attım .
ya bunlarda gündüzbi baska gece bi baska nasi anlicam bu testleri basabilcemmi bilemedim regl bittikten kacgun sonra basliyim ? Bide klomen bitti doktor haftaya catlatma ignesi yaparsa yine etkili olurmu kullanmam gerekirmi? Cok sordum hakkini helal et cnm gebe gebe yoruyorum seni ama idolsun

canım ben laboguick marka kullandım memnundum. öteki markayı bilmiyorum :)
Cok cok tesekkuerler an itibariyle laboquick onde gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…