Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cok teskkur ederim simdi siparis verecemde kararsiz kaldim yaa

ya bunlarda gündüzbi baska gece bi baska nasi anlicam bu testleri basabilcemmi bilemedim regl bittikten kacgun sonra basliyim ? Bide klomen bitti doktor haftaya catlatma ignesi yaparsa yine etkili olurmu kullanmam gerekirmi? Cok sordum hakkini helal et cnm gebe gebe yoruyorum seni ama idolsun :KK200:

Cok cok tesekkuerler an itibariyle laboquick onde gidiyor :deli:
Kuzum iğne etkiliyor testi diye okudum burdan . Pozitif gösteriyormuş . Önce bi doktoruna danış istersen . Gerçi doktor takipli olacaksa çok gerek yok sanki ne dersin ?

Kızlar bugün adetim geçeli 3.gün bitti hala bi iz yok test yapmamakta inat ettim içimden gelmiyor yok gibi hissediyorum..normalde adetim düzenlidir bu ay iğne olmuştum sadece ve iğnenin de 16.günü..bgn dr a gidecektim dr m yokmuş her şey sabr diyor bana hala bekliyorum..
allahimm sendeki sabirdan banada nasip etsin inss kiz daha calismalara baslamadan heycan dorukta ahahaha. Yarin baska doktorda olsa git ogren kafan rahatlasin bencw

Kızlar merhaba. Benim adetlerim çok düzenlidir Bat 6-7 kasım olması gerekiyordu ama gelmedi.Bat tan iki gün önce sanki adetimin ilk günü gibi sancı çektim ama kanamam olmadı daha sonra geçti. Göğüslerde hassasiyet, uçlarında yanma, kasıklarda batma, aşırı sarıya dönük kokusuz bol bol akıntı yaşadım bu süreç içinde.Bugün sağ tarafımda çok şiddetli bir batma hissettim birkaç saniye sürdü. Evde gebelik testi yaptım ikinci çizgi anında silik çıktı. Ama gün içinde hafif pembemsi akıntım oldu sildikçe geliyodu. akşama doğru kesildi tam sevindim derken şimdi de çok açık renkli kanama yaşıyorum bir iki damla geldi wcde sildikçe geliyo ağrım yok sadece tek taraflı batmalar yaşıyorum. Göğüslerim dünden de dolgun ve hala hassas ateşim de hala 36.8. Sizce adet mi oluyorum böyle bi durum yaşayan var mı ? :110:
Evet yerlesme kanamasi olabilir ama rabbim gostermesin dusukte olabilir en azindan erken gidersen ignenilac serum mudahale ederler. Bence hic bekleme ve bi acile git

Kuzum iğne etkiliyor testi diye okudum burdan . Pozitif gösteriyormuş . Önce bi doktoruna danış istersen . Gerçi doktor takipli olacaksa çok gerek yok sanki ne dersin ?
Doktorum surekli cagiracakmi onuda bilmiorum ki bu ay kalamazsam hamile cok yipratim kendimi ya valla birakcam 1 yil falan korunmayi düşünüyorum. Gebelik testinde igneden 13 gun sonraya kadar cift cizgi çıkıyormus cnm zaten regl falanntoplam 25 gun oluyo kanda kesin cikar o süreci geçirdik ten sonra. Ama regl bitti bugun ve 1 hafta sonra doktor randevum bu surecte korunmalimiyim yoksa gun asiri tarzi calismalara basliyalimmi yumurtlama henuz olmaz sanirim. Ama yaa olursaaa!!

Doktorum surekli cagiracakmi onuda bilmiorum ki bu ay kalamazsam hamile cok yipratim kendimi ya valla birakcam 1 yil falan korunmayi düşünüyorum. Gebelik testinde igneden 13 gun sonraya kadar cift cizgi çıkıyormus cnm zaten regl falanntoplam 25 gun oluyo kanda kesin cikar o süreci geçirdik ten sonra. Ama regl bitti bugun ve 1 hafta sonra doktor randevum bu surecte korunmalimiyim yoksa gun asiri tarzi calismalara basliyalimmi yumurtlama henuz olmaz sanirim. Ama yaa olursaaa!!
Ama böyle yaparsan !! Bi besmele çek canım benim . Muhtemel olmaz yumurtlama . Ama aklında soru işareti kalmaması için sen testini alıp yapmaya başla . En azından yumurtlayıp yumurtlamadığını kendine dert etmezsin . İlaç kullanım sürecini bilmiyorum ne desem yanlış olur . Doktorun korunmanı söylemediyse (şahsi fikrim gerek olmadığı yönünde) gün aşırı denemekten zarar çıkmaz bence . Yani bu süreci bilmiyorum gerçekten her doktor farklı yöntemlerle ilerliyor yanlış bişey söylemekte istemem .

Ama böyle yaparsan !! Bi besmele çek canım benim . Muhtemel olmaz yumurtlama . Ama aklında soru işareti kalmaması için sen testini alıp yapmaya başla . En azından yumurtlayıp yumurtlamadığını kendine dert etmezsin . İlaç kullanım sürecini bilmiyorum ne desem yanlış olur . Doktorun korunmanı söylemediyse (şahsi fikrim gerek olmadığı yönünde) gün aşırı denemekten zarar çıkmaz bence . Yani bu süreci bilmiyorum gerçekten her doktor farklı yöntemlerle ilerliyor yanlış bişey söylemekte istemem .
Bana hic reglden sonra korun demedi cnm bende biledim iliski olsami olmasami? 1 hafta var onumuzde regl nedeniylede olmadi sonra bayatlicak spermcikler die korkuyorum :KK70:

Kızlar ben 25 ekimde regli oldum en 31 günde bir döngüm kasımın 4 de kasık ağrım da. Şüpelenip ovulasyon testi yaptım bayağı koyuydu ama 11. Gün olduğu için şaşırtım bende öğünden belli değerlendiriyoruz tabi şimdi ben normal döngümümü beklemeliyim yoksa bu testte göre mi beklemeliyim ay çok sordum galiba:) bu arada 3 senelik evliyim 1 yıldır istiyoruz
Canim en guvenilir olanı bat a kadr beklemelisin. Kesin sonucu o zamn öğrenirsin. Insaallah bebeģn olr ve sna tutunur

allahimm sendeki sabirdan banada nasip etsin inss kiz daha calismalara baslamadan heycan dorukta ahahaha. Yarin baska doktorda olsa git ogren kafan rahatlasin bencw

Nasıl zor geçiyor zaman bilemezsin ama oyalanıyorum beklemeyip napcam ki her ay heyecanla başlayıp hüsranla bitmesi rutinim oldu artık..

Gittikçe artıyor bakalim hayırdır inşallah . Düşmeye baslarsa gebelik yok demekmis
O zaman takil bakalim menapozlu Kadınlar gibi sicakkkk uffff puff camii acin diyeee diyeee :eek: yeterki birsey olmasinda sabreder insan ben esim evden cikar cikmaz kaloriferleri kapaiyordum simd cocukta var nasi yapacaz bakalim :)

Kızlar bugün adetim geçeli 3.gün bitti hala bi iz yok test yapmamakta inat ettim içimden gelmiyor yok gibi hissediyorum..normalde adetim düzenlidir bu ay iğne olmuştum sadece ve iğnenin de 16.günü..bgn dr a gidecektim dr m yokmuş her şey sabr diyor bana hala bekliyorum..
Çatlatma ignesi mi oldun canım. Belirtin varmi hic ? Bence bi test yapmalisın daha fzla bekleme bence

O zaman takil bakalim menapozlu Kadınlar gibi sicakkkk uffff puff camii acin diyeee diyeee :eek: yeterki birsey olmasinda sabreder insan ben esim evden cikar cikmaz kaloriferleri kapaiyordum simd cocukta var nasi yapacaz bakalim :)

Dün o uyurken kapattım sabah dondum diye uyandi yazik. Ben donmuyorum onu napacagiz. Bugün yalnızım kapattım en kisikta su anda. Boğazım şişecek gibi ateş ondan da olabilir 15 kasimda beli olur artik . Ayyy bura da cok sıcak dermişim :p bi yerleri acın başlık bi havalansin

X