Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sıkıntilar illaki oluyor canim. Onemli olan senin gibi sukretmek. All

6 tane bebişin var masallah cok guzel. insallah sonuclarida iyi cikacak canim.
Bende regl oldum. Carsamba randevum var. Bakalim tedaviye baslayabilecek miyiz.
Sağol tatlım başlarsın muhtemelen inşallah bu sefer rabbim tamamına erdirsin

Bende sabah gittim doktora.yumurta gelişimi çok iyi görünüyor dedi ilişki günleri söyledi... Bu arada kayınpederle evleri ayırmaya karar verdik. İyi bi iş bulunca da dükkanı da artık ne yaparlarsa yapsınlar. Biz sahip çıktık. Emek verdik. Adam ettik, Çilesini çektik kabahatli olduk.

Canim şu an hamile oldugun icin daha da hassassin. O yuzden iyice dusunerek hareket etmelisin. Ani kararlar vermemelisin.
Artik aglama lutfen. Bebeginde hissediyor eminim. Esin de senin kadar bebeginizin olmasini istemistir. Bakma sen oyle soyledigine. Erkekler cocuk gibi oluyor. Evli olduklarini ve artik bir ailesi oldugunun farkina varmalari zaman aliyor. Esin de bir daha yapmaz boyle birsey. Kendini iyi hissettiginde rahatsiz oldugun durumlari anlat.
Lutfen once sen iyi ol, toparlan. Sen iyiysen bebeginde iyi demektir.

Tebdil-i mekanda ferahlık vardır.. biraz sıkıntı çekersiniz ama sabredin, güzel günler gelecek inşallah. Yeni ev, yeni iş.. inşallah bir de bebiş.. Allah gönlünüze göre versin inşallah..

Tebdil-i mekanda ferahlık vardır.. biraz sıkıntı çekersiniz ama sabredin, güzel günler gelecek inşallah. Yeni ev, yeni iş.. inşallah bir de bebiş.. Allah gönlünüze göre versin inşallah..
Ay amin inşaallah. Sürekli aynı tartısmadan öyle bunaldım ki.. eşimle de detaylı sakin bir şekilde oturdum konuştum. Kabul etti. Çünkü o da çok bunaldı artık. Diğer çoçykları da dolduruyorlar babayı. Yiye yiye doyamadılar. Dertleri biz olduk. Biz babayla kalıyormuşuz para yiyormuşuz. Dükkanda bize kalmış. Gel dur dükkanda diyoruz durmazlar. E gel babanla kal madem o da yok. Babana ben bakacak. D7kkanla ben uğraşacam ama paras8nı sen yiyecen. Oh ne güzel ya

Simayinannesi ayyy canımmm sende mi ece istiosun yoksa kızına isim :))

Hep öyledir zaten gülüm.. sıkmayın canınızı, üzmeyin birbirinizi.. evinizi tutun, keseyi ayırın, sonra büyükler de anlar değerinizi..

Canim çok duygulandirdin beni❤ Moralin için çok tesekkur ederim. Gercekten cok ihtiyacim vardi. Gecen tedavi de cok rahattim ama simdi korku sardi beni. Acil toparlanmam lazim
Bir kız bir erkek olursa Efe Ece diyorduk ❤

Canim çok duygulandirdin beni❤ Moralin için çok tesekkur ederim. Gercekten cok ihtiyacim vardi. Gecen tedavi de cok rahattim ama simdi korku sardi beni. Acil toparlanmam lazim
Bir kız bir erkek olursa Efe Ece diyorduk ❤
Dualarım seninle kuzucummm ❤❤❤ inşallah bu sefer mutluluktan uçacaksın ❤❤❤

Anladım kuzum bekle biraz daha bakalım gelmezse yine bi test yaparsın :)

ben ece istiorum ama eşim istemiyor saçma buluyor benim ismim e harfi ile başlıo eşimin de c harfi ile uyumlu oluo kızında e harfi baş harflerden ece oluyor :))) eşime saçma gelıo bu anlam

Hep öyledir zaten gülüm.. sıkmayın canınızı, üzmeyin birbirinizi.. evinizi tutun, keseyi ayırın, sonra büyükler de anlar değerinizi..

Ya öyle tabi de kalp kïrmaya ne gerek var biz saygı duyup sesimizi çıkaramıyoruz. Ben evi taşıyıp gittikten sonra pişman olsan ne olur. Sen bi başına yalnız kalacan o çok koruduğun çocukların da gelmiycek. Dükkanı da iki günde batıracaklar. Ne gerek var yani.

Dualarım seninle kuzucummm ❤❤❤ inşallah bu sefer mutluluktan uçacaksın ❤❤❤
Aminnn canım tesekkur ederim. Sende benim dualarımdasın❤
ben ece istiorum ama eşim istemiyor saçma buluyor benim ismim e harfi ile başlıo eşimin de c harfi ile uyumlu oluo kızında e harfi baş harflerden ece oluyor :))) eşime saçma gelıo bu anlam
Bu isim koymak çok zor gercekten. Benim eşim de annemin adini koyacagim, kimlik çıkartmaya ben gidecegim nasil olsa diye kızdırıyor beni.
Ortak bir nokta bulursunuz insallah
Ece de guzel isim tabi❤

İNŞALLAH CANIM bnde eşime diom dikişli dikişli ben giderim kimlik çıkartmaYA BAK die

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…