Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar adet olursam eğer incir kürüne başlıcam ibrahim saracoğlunun bi çok kişi bu kirle hamile kalmış ve yengemde kaldı hemde yaptığı ay

Adetinin 3. günü yapılan hormon testlerinde prolaktin hormonun yüksekse bu kürü yapma canım daha fazla yükselmesine sebep oluyor bu da gebe kalmanı engelliyor.

inşallah nekadar umudum tükenmiş olsada içimden bi ses pozitif diyor hayırlısıdemekten başka birşey gelmiyor elimden

bu arada klomeni illa doktormu yazması gerekiyor kendimiz alıp kullanamıyormuyuz?

Eczaneden reçetesiz alabilirsin ama eğer küçük bir yumurtalık kistin dahi varsa bu büyümesine sebep olup yumurtlamanı engeller canım. Hormon ilaçlarını muayene olmadan kullanmanı tavsiye etmem.

Dedimmmmmmmmmmm kaçıncı yazışım hatta . . Tam yapamadım dedim hatta yumurtlamadan sonra bıraktım diye . Ama değerlerine bakılsın . Süt hormonun yüksekse yapmak zararlı oluyor .
ay nası kaçırdım ben onu yaaa benım umutlar bı dakı aya kaldı evde hormon testlerım vardı akşam gidince bakarım muhtemelen yapılmıştır ama deger kac olmalı onu bılmıyom belkı yuksekse ondan hamıle kalamadım benım kalmam lazımdı hiç boş günüm yoktu bi seeferınde yanlışlıkla içime gelmişti o ay hemen hamıle kalmıstım allahın işi işte yenı evlyken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…