Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Açıkcası biraz annem bekletiyor beni günün geçmeden noluyor sana diye Kardeşim test alacak akşam yeniden yapacağım inşallah Yaptıklarım silik çıktı canım çekinmiyor o yüzden

zoru başarmışsın canım çok sitres yapma Allah ın izniyle birşey olmaz senin sitresini hisseder zarar verirsin keyfini çıkar bugünleri güzel hatırlarsın ilerde ^^

sorma oyle cok stres yapiyorumki karnim resmen tas kesiliyor cok rahatsiz ediyor beni. kendimi sakinlestiremiyorum. Geceleri zaten rahat uyku uyuyamiyorum vucudum cok yorgun bitkin.

Rabbim sakınsın . Oku üfle kendine bolca

Açıkcası biraz annem bekletiyor beni günün geçmeden noluyor sana diye Kardeşim test alacak akşam yeniden yapacağım inşallah Yaptıklarım silik çıktı canım çekinmiyor o yüzden

Ya o eskidenmis simdi erken hasas testler var onlarla adetin gecmeden bile yapinca cikiyor.
ama silik ciktiysa o zaman hamilesin tatlim .

sorma oyle cok stres yapiyorumki karnim resmen tas kesiliyor cok rahatsiz ediyor beni. kendimi sakinlestiremiyorum. Geceleri zaten rahat uyku uyuyamiyorum vucudum cok yorgun bitkin.
kendini oyalayacak birşeyler bul canım pişman olacağın şeyler yapma sonra gene üzülen sen olursun. sakin ol bir uğraş bul kendini yormayacak. Allah korusun çevremde düşük yapan okadar çokki dikkat et kendinede bebişede dediğim gibi sonradan pişman olacağın şeyler yapma kendini sakinleştirecek bir yol bul yoksa böyle 9 ayı zor geçirirsin doğduktan sonrada dertleri bitmiyor yeğenim 5 aylık 50 kere doktora gittiler o derece yani

canım takma rahat ol stres daha cok zarar verır allah korusun bı tavsıye

biliyorum canim ama kendimi rahatlatamiyorum sakinlestiremiyorum. Karnimin sertligi cok rahatsiz ediyor huzursuz oluyorum stres falan derken. Oflayip puflayip dolaniyorum ama nafile. Allah korusun benim bu evhamim yuzunden kotu sonuc olucak diye dahada strese giriyorum

Bekliyorum bakalım . Sağlıklı bi gebelik olsun hepimize inşallah . Düşüktür dış gebeliktir kimyasaldır çok okuyorum . İster istemez endişe ediyor insan
haklısın canım inşallah hamilesin ve sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın canım rabbim bebişini de senide korusun ben inanıyorum hamişsin canım

sakin ol ilk hamılelıgınmı benım ılk gebelıgımdede bende öyleydım her ay ayrı bı stres ılk ay kese gördunmu sonra kalp atısı sonra tarama testlerı dow sendromu vr mı vs vs hıc bıtmıyor bende stres yapıyodum sonra baktım bş sıkıntı yok bosuna evham yapmısım öyle öyle son aaya gelmiştim sen ne kadar streste yapsan zaten olacagın önune gecılmıyor sadece dua et sakin ol içini ferah tut

Muayene etti canım dedi iki tane büyümüş ne zaman catlsyacagini kanda anliyorlarmis ona gore iğne yapicam çok heyecanlıyım bu ay inşallah olur ya .
Canim bende yumurta takibi icin doktora gittim pazartesi gunu. Muayene oldum 1 tane buyumus. 13mm oldugunu soyledi. Cuma gunu tekrar cagirdi ve perşembe günü de garanti olsun diye ilişki önerdi. Gunde 1,5 mm büyüme olurmuş. 18mm den büyük olması gerekiyormuş. Kan vermistim ama hormon tahlilleri icin. Yumurta takibi için sadece muayene etti. Acaba hangimize uygulanan tedavi dogru???

Bende bilmiyorumki canım benimde kafam karıştı valla .bakalım hayırlısı olsun .benim şimdiki doktorum türk daha önce gittiğim yabancıydı ve hep başından savdı bişeyin yok diyip 1 buçuk yıl oyaladı. Ama bu doktora güveniyorum. Inşallah bi aksilik olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…