Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Inşallah adet olmazsın bebişin tutunmustur sana .Çok var mi adet olmana .
2 kasım da igne oldum. 3unde catladi diye tahmin ediyorum kuzum. Eger dollenmediyse 14.gün adet olmam gerekir yani 16 kasım da. Ama benim bat 19 kasım ona kadar beklicem nasipse.

Bende çok korkuyorum iğneden. Doktor kendin yapican diyince ödüm koptu ama acıtmaz defi.

Inşallah adet olmazsın bebişin tutunmustur sana .Çok var mi adet olmana .
Ayrica şunu da ilave edeyim igneni yan etkileri var bilgin olsun. Igne olduktan sonra 3-4 gun pek bi yere gitme mumkunse evinde dinlendir kendini. Beslenmene de dikkat et.

Ay canım çok sağol bilgiler için unuttum doktora sormaya herşeyi bu ay sol tarafta büyümüş yumurtan diyince sevinçten herşeyi unuttum yumurtam hep sağdan oluyordu sağ tüpüm de kapalı ondan çok sevindim

Benm de sol da vardi yumrtam canım. Sag da minik bi folikul kistm var cunku. Ama yavas yavas eriyor

Adetime 3gün kaldı ama az önce peçeteye kahverengi pembe gibi bir akıntı geldi ama regl olcakmışım gibi hissediyorum. Geçen ayda 3gün erken gelmişti çünkü

Adetime 3gün kaldı ama az önce peçeteye kahverengi pembe gibi bir akıntı geldi ama regl olcakmışım gibi hissediyorum. Geçen ayda 3gün erken gelmişti çünkü
inşallah olmazsın canım benimde 3 gün kaldı ama sabah net olarak öğrenicem 2 gün beklemiş olmicam inşallah güzel haberlerimiz olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…