Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eczaneden reçetesiz alabilirsin ama eğer küçük bir yumurtalık kistin dahi varsa bu büyümesine sebep olup yumurtlamanı engeller canım. Hormon ilaçlarını muayene olmadan kullanmanı tavsiye etmem.
hadi ya sağlık ocağında bu ilacı yazabilir yada önerebilirlermi acaba??
İnşallah ama olacakmışım gibi hissediyorum. Umarım senden güzel haberler alırız :dua:
bende öyle hissediyorum canım ama umut dünyası işte bi umut bekliyoruz

ay nası kaçırdım ben onu yaaa benım umutlar bı dakı aya kaldı evde hormon testlerım vardı akşam gidince bakarım muhtemelen yapılmıştır ama deger kac olmalı onu bılmıyom belkı yuksekse ondan hamıle kalamadım benım kalmam lazımdı hiç boş günüm yoktu bi seeferınde yanlışlıkla içime gelmişti o ay hemen hamıle kalmıstım allahın işi işte yenı evlyken
Kendini sakin tut gülüm ya herşeyin hayırlı bi vakti var . Vücut kendini en sağlıklı gebeliğe hazırlıyor . İyi düşün iyi olsun kuzum .

ya hayal kırıklıgı yaşamazsın kesın hamılesın korkma gercekle yuzlesmekten zaten varda ondan kendını naza cekıyon demı senı gıdı :)
inşallah gülüm ❤️ Kardeşim test alacak bakalım akşama yeniden yaparım . Naz değilde üzülmek istemiyorum çok heyecan yapıp .

hadi ya sağlık ocağında bu ilacı yazabilir yada önerebilirlermi acaba??

bende öyle hissediyorum canım ama umut dünyası işte bi umut bekliyoruz

Sağlık ocağı yazmaz canım dedim ya muayene olman gerekli önce o yüzden kadın doğumcunun yazması gerekiyor.

Yapmam :KK12: Hissediyorum var :KK200: Cumaya doktora kadar sabredicem . Hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum . :halay:

eğer yoksa daha büyük hayal kırıklığı napacaksın doktorun önünde oturup ağlayacak mısın canım ben tutamam kendimi böyle durumda bukadar eminken doktor yok dese hüngür hüngür ağlarım rezillik olur emin olup doktora gitmek daha mantıklı geliyor banada

CansuErhan52 CansuErhan52 kiz sen hala burda ne geziyorsun yapmadin dimi testi allah seni napmasin emi. Biz meraktan catladik ama sen hala yapmadin su testi.

Bak bende degilim degilim hamile diyordum bir gaza geldim yarim saat icinde aldim yaptim testi pozitif cikti. Ayni performansi sendende bekliyoruz:anneadayı:

Sağlık ocağı yazmaz canım dedim ya muayene olman gerekli önce o yüzden kadın doğumcunun yazması gerekiyor.
sol tarafımda küçük bir kistim vardı ondan tırstım şimdi kistide büyüttüğünü bilmiyordum iyiki kullanmamışım

ay bana bir haller oluyor. Bir uyusukluk var uzerimde dun basim dondu bayiliyordum. Heycandan olucem resmen.

Kadin milletinin isi ne zor ya once hamile miyim diye kafa yoruyoruz sonrada bebegim kalbi atiyor mu saglikli mi diye. Resmen allah korusun sorun cikcak diye icim icimi kemiriyor

ay bana bir haller oluyor. Bir uyusukluk var uzerimde dun basim dondu bayiliyordum. Heycandan olucem resmen.

Kadin milletinin isi ne zor ya once hamile miyim diye kafa yoruyoruz sonrada bebegim kalbi atiyor mu saglikli mi diye. Resmen allah korusun sorun cikcak diye icim icimi kemiriyor
zoru başarmışsın canım çok sitres yapma Allah ın izniyle birşey olmaz senin sitresini hisseder zarar verirsin keyfini çıkar bugünleri güzel hatırlarsın ilerde ^^

eğer yoksa daha büyük hayal kırıklığı napacaksın doktorun önünde oturup ağlayacak mısın canım ben tutamam kendimi böyle durumda bukadar eminken doktor yok dese hüngür hüngür ağlarım rezillik olur emin olup doktora gitmek daha mantıklı geliyor banada
Niye ağlayım canım insanlar neler yaşıyor . Varsa var yoksa önümüzdeki ay inşallah . Rabbim sağlıklısını versin :KK49: Doktor da kan aldırıp kontrol edecek . Ha ben bakmışım yok ha doktor demiş yok :halay: Yapısal farklılık . :KK51:

Selaam kizlar,

Bende 2018 e anne olacagimi ogrenerek girmeyi cok istiyorum :KK200:

Ama once adet olmam lazim :işsiz: son adet tarihimden neredeyse 2 ay gecti. 6 7 tane test yaptim hepsi negatif. Doktorada gittim. Sonuc 1.20 yani negatif. Tarlusal verdi gonderdi. Yinede belki o deger artar diye bekledim icmedim. Aradan 1 hafta gecti test yaptim yine tek cizgi. 2 gundur aliyorum tarlusali. Birde civan percemi ve aslan pencesi iciyorum. Adet olursa hemen calismalara baslayacagim. Dr a gidip yumurta takibi yaptirmayi dusunuyorum.

Niye ağlayım canım insanlar neler yaşıyor . Varsa var yoksa önümüzdeki ay inşallah . Rabbim sağlıklısını versin :KK49: Doktor da kan aldırıp kontrol edecek . Ha ben bakmışım yok ha doktor demiş yok :halay: Yapısal farklılık . :KK51:
burada doktorlar sert olduğu için şahsen ben ağlarım sen bilirsin canım bekle ozaman inşallah cuma güzel haberlerle dönersin

X