Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde bi oglum var ins kiz olsun diyirum. Saglikli olsun tabiki ama iste insanin gonlu kayiveriyor pembis pembis ipler elbiseler tokalar tuutuuler zaman nr kadar yavas ilerliyor yaa oooff
Aynı durumdayım arkadaşım bat da aynı galiba seninle :) hadi inşallah bu ay hayırlısıyla bulalım kızları :) tabi ki önce sağlıklı olsunlar

Insallah :) biz ev aldik ve esim evi ilk aldigimiz zamanlar 3 ay issiz kaldi trk maasla ev kirasi falan zorlandik yine ayni seyleri yasarsak 2 cocugun yükü cok zor deyip duruyor. Allaha sukur suan ikimizde calisiyoruz nie ayni seyler yasansinki anlamiorum. Arada cok fark olmasin falan diyorum bi tane yeter canim yaa diyor. Normalde esim korunuyordu ben mayista kist ameliyati oldum esimede dogum kontrol hapi kullanıyorum artik doktor tavsiye etti dedim iste aksilik ogun icmeyi unutmus olcam napalim ahahaaah :))) hamile oldugumu duyunca cok sevinecegine eminim cunku cocuklari cok seviyor sadece maddi yonlerini düşünüyor

Aynı durumdayım arkadaşım bat da aynı galiba seninle :) hadi inşallah bu ay hayırlısıyla bulalım kızları :) tabi ki önce sağlıklı olsunlar
Benim 3 kasimda gelir reglim ama cnm cunku gecen hafta ultrasonla bakti olsa gorurdu benim ins 3 araliga hamis oldugumu ogreniriz sen bana öncü ol ama insallaah

İns birdaha tekrarlamaz kum dökmek çok kötü

Kızlar ben bir karar verdim,eğer bu ay hamile degilsem daha istemiyorum...

Öyle deme canım gene

Be

bende yaptım da bu sabah görünene göre hamileyim o yüzden merak ediyorum lütfeeennn @sarikirmizim yap ve yaazzz

İns hamilesin dir canım

Kızlar bişey sorcam benim bat 6 kasım gebelik testini ne zaman yapayım? Adet tarihinden önce yapsam belli olurmu bekleyemiyorumm

Adet tarihini bir kaç gün geçsin canım ben de Kasım 4

Merhaba kızlar konuya biraz geç kalmışım sanki ama benim bat tarihim 26 Ekim'di. Bugün 3.gün hala regl olamadım. Bütün belirtiler var ama idrar testim negatif. Sizce idrar testi için biraz daha beklemeli miyim? Çoğunda hemen belli oluyormuş. Benim adetlerim düzensiz, bu ay da olmayacak galiba.

Kan testi yaptır bence hemen

aaa neler neler öğreniyoruz valla çok şaşırdım şimdi demek cinsiyet için bile yollar var bir yaşıma daha girdim
Bizim ilk olacağı için cinsiyet tercihi yok ama eşimin tarafı kız istiyor... Hatta geçenlerde kayınvalideme rüyamda kız çocuk gördüm dedim tuttu sarıldı öptü ay inşallah diyerek ama anne sonradan kız değil erkek diyorlardı rüyamda dedim kadının morali bozuldu

Benim içinse tek isteğim her anne gibi sağlıklı olması hayırlı evlat olması Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah

ay Allah seni ne yapmasın emi... Ne yapayım kız adamı bekle bekle ben bayatladım burda biraz da o bayatlasın... Neden olmuyor bizim çocuk derse "Aşkım sen bayatlamışsın ya ondan," dicem

Yine kan testi daha garanti bı kaç gün beklemek de zor yada arkadaşların aldığı erken gebelik testi yap

Kızlaar dün yumurtlama günümdü normalde cuma günü yumurtlamam lazımdı ama erken oldu. Bugün için doktor randevusu almıştım geçen haftaki yumurtalıklar ne durumda öğreneyim diye ama bugün gittiğim daha iyi olmuş. Daha ben hiç bişi demeden doktor sol tarafta sıvı var dün sol taraftan yumurtlamışsınız dedi. Eğer değerlendirdiyseniz dün akşamı inşallah hamilelik olur dedi inşallah olmuştur ya dua edin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…