Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
arkadaşlar umutsuzluğa kapılmayın.ölümden başka her şeye çare vardır,bende çok ama çookkkk zor dönemlerden geçtim maddi manevi dibe vurdum çıktım,maddi anlamda bittim gene yılmadım gene çıktım,küllerimden doğdum derler ya hah işte ben de öyle oldum,düştükçe daha çok kalkmak istedim,canım yandıkça üstüne gittim,çünkü öldürmeyen acı güçlendirir. canınızı sıkmayın battı balık yan gider demeyin,her biten günün ardına yeniden bir gün başlıyor.

Anldm cnm bnde 29 yaşındayım 7 yıllik evliyim pki hangi ildesin sen

Neden hiteroskopi ve laparoskopi oldun canım bende oldum perde vardı rahmimde

Canim bende de rahim girisinde polip ve rahim dis duvarinda miyomlar vardi. Bir de histereskopi sirasinda dr rahim icinde bir centik tespit ederek kestigini soylemisti. Sanirim az bucuk rahim perdesi gibi durum.

Neden hiteroskopi ve laparoskopi oldun canım bende oldum perde vardı rahmimde

Canim bende de rahim girisinde polip ve rahim dis duvarinda miyomlar vardi. Bir de histereskopi sirasinda dr rahim icinde bir centik tespit ederek kestigini soylemisti. Sanirim az bucuk rahim perdesi gibi bir durum.

Ben de araştırmıştım biraz malum İstanbul'da doğum fiyatları çok pahalı ama bana hamile kalmadan 1 yıl önce yapılması lazım demişlerdi.

Hemen şimdi yaptırsak istediğimiz hastanede kullanabiliyor muyuz hemen bir ay sonra mesela? Bir de tüm hastaneler için geçerli oluyor mu ki? Ve 3300 tl dışında başka hiçbir ücret ödemeden muayeneler ve doğum karşılanıyor mu?

Ay bir sürü soru sordum kusura bakma çok merak ettiğim bir konu da bu benim eşim sigorta yapalım diyip duruyor çünkü ben 1 yıl geçmesi lazımmış diyerek reddetmiştim

Kızlar ben klomen kuladım adetımın 5gunu basladım gunde bırtane olmak uzere 5gun ıctım yumurta kontrolerıne gıtım geldım en son cuma gunu bir yumurtam 22olmus olmus catlama iğnesi oldum aksam 9da gun asırı ılıskı onerdı doktorum dıger yumurtamda 14olmustu. 15gun ıcındr adet olmasan gelırsın kan ıcın dedı ama benım adetım 15gundrn sonnra yanı o zamana kdar beklemeyı dusunuyorum ama ben ıgneyı oldunca kasıklarım cok agrıdı bende ıkı gundur ovulasyon testıyle bakıyorum hep pozıtıf verıyor aaba catlamadımı yumurtam

Kızlar ben klomen kuladım adetımın 5gunu basladım gunde bırtane olmak uzere 5gun ıctım yumurta kontrolerıne gıtım geldım en son cuma gunu bir yumurtam 22olmus olmus catlama iğnesi oldum aksam 9da gun asırı ılıskı onerdı doktorum dıger yumurtamda 14olmustu. 15gun ıcındr adet olmasan gelırsın kan ıcın dedı ama benım adetım 15gundrn sonnra yanı o zamana kdar beklemeyı dusunuyorum ama ben ıgneyı oldunca kasıklarım cok agrıdı bende ıkı gundur ovulasyon testıyle bakıyorum hep pozıtıf verıyor aaba catlamadımı yumurtam

Ovulasyon testi iğneden sonra hep pozitif çıkar çünkü iğne içinde bhcg hormonu var canım. Artık hiç bir test kan dahil doğru bilgi vermez en azından 13 gün beklemelisin. Sabırlar diliyorum sonu bebiş olsun inşallah

Cuma günü silik çıkan testi bu sabah tekrarladım negatif çıktı hamiş değilim(

Canım ilk yaptigin erken gebelik testi digeri normal.
Duyarliliklari cok az da olsa farkli.Oranlari var.
Erken gebelik testi dene

Ikinci cizgi yoksa sonradan cikma ihtimali var ama cift cizgi varsa hamile olmama sansin yok :)

patate Yarına kalmaz,internetten ara ara takip et canim sen yine de :)

evet canım beklemeden yapan tek bi şirket var eğer hamile oldugu düşünüyosan yardımcı olabılırım ama hamılelıgını hız bır resmı kurumda teşhis edilmemiş olması gerekıyor yanı ben kendım ıcın evde idrar testınde pozıtıfı gördugumde yaptırcam

Arel13 Canım ben takipteyim sayfayı ama bat belirtemiyorum.Şuan yasaklıyım zaten korunmam gerekiyor.Nasipse Ocak'ta bat onemli olacak :))))

kızlar adetim 3 gün sürdü gecen ay ve bugün 13.günü aşırı şekilde kasık ağrım var sabahtan beri siz bu ağrıları nasıl geçirebiliyorsunuz hareket edemiyorum resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…