Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
uyuyakaldım canım 9 a 20 kala uyandım işe geldim zaten umudumuda kaybettim hamile olduğumu düşünmüyorum ama yarın erken kalkabilirsem giderim işteki kimseye bahsetmedim oyüzden izin almak istemiyorum çaktırmadan gitmem lazım 9 dada işte olmam lazım falan filan
anladım cnm bende stres oldum psikolojim bozuldu

bankalardan bıktım gene 6 bin küsür yatırdım iş yerindede ödeme alamıyoruz bi dünyada borcum var herşey bana karşı sanki okadar bozuluyorumki 2 gündür salak salak ağlayıp duruyorum oyüzden pek umudum kalmadı hamile olduğumu düşünmüyorum malesef
o zaten en umutsuz oldugunda senı ayaga kaldırmak için gelıcektır

Arkadaşlar ovulasyon testinde sadece c cizgisi var t hiç yok bu normalmi.silikte olsa t çıkması gerekmez miydi ya kafam karıştı şimdi.12. günüm bugün ne zaman koyulasacak bu çizgi

Benimde 10. Gün bende yaptım silik çizgi çıktı. Adet tarihine göre değişir tabi.bir iki güne koyulaşır.

anladım cnm bende stres oldum psikolojim bozuldu
sen kendi kendine bozuyorsun ki piskolojini ya test ya kan yaptır gitsin başkalarına bakma kendi içinden geleni dinle varsa şükür yoksa çalışmaya devam ben genel anlamda çok kötüyüm hamile olmadığım için değil. Bugün olmazsa yarın illaki olur ama kötü bir süreçten geçiyorum bu süreci atlatsam ruhum bi rahatlasa bebişte gelir illaki sıkma kendini ne kadar sitres yaparsan okadar zorlaştırırsın. benim elimde değil tamamen dış etkenler piskolojimi bozan

sen kendi kendine bozuyorsun ki piskolojini ya test ya kan yaptır gitsin başkalarına bakma kendi içinden geleni dinle varsa şükür yoksa çalışmaya devam ben genel anlamda çok kötüyüm hamile olmadığım için değil. Bugün olmazsa yarın illaki olur ama kötü bir süreçten geçiyorum bu süreci atlatsam ruhum bi rahatlasa bebişte gelir illaki sıkma kendini ne kadar sitres yaparsan okadar zorlaştırırsın. benim elimde değil tamamen dış etkenler piskolojimi bozan
bebişim aynı benımde ınankı bırsuru sıkıntı var kaynanamlar yanıma tasındı dugun olalı 2 sene oldu daha borclar duruyo dusun aslında takmıcan

bebişim aynı benımde ınankı bırsuru sıkıntı var kaynanamlar yanıma tasındı dugun olalı 2 sene oldu daha borclar duruyo dusun aslında takmıcan
benimde annemleri taşicaz bu hafta sonu alt kata inşallah 2 seneye kalmaz borçlar valla sıyırırım iğce çok sıkıldım hayat çok zor yav

Cnm hamilelikte doğum sigortası yapiliyormu

evet cnm bende kendıme yaptırcam teklıf hazıtlattım 3300 tl cıktı benım yaşa göre 27 yaş 1 senelık ıcındekı hersey limitsiz ama poliçeyi yaptrırken hamıle olmama şartı var yanı tabı ben ıdrar testınde cıkarsa hastaneye gıtmeden önce sigortayı yaptırcam öyle gidicem

X