Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba ben internetten ovülasyon testi alıcam ama yanında hamilelik testi olanlardan önerebileceğiniz bi site varmı yada marka ?

Kızlar ben bugün adet oldum 2 yıllık evliyim 4aydırda çocuk istiyoruz doktora henüz gitmedik çocuk için ama gitmek istiyorum bulunduğum şehirde kadın doğum yok bu hormon testlerini başka doktorda yaparmı bilgisi olan biri bana cevap verebilirmi birde adetin ilinci mi üçüncü günümü gitmek gerekir

İnşallah kalmişsındır 1hafta olmuş canım güzel haberlerini bekliyoruz:))

İdrar testi yapsana tatlım 1hafta olmuş ben sana yazdımmı nereyegitti o yazı anlayamadım canımm inşaallah vardır @PPERA

Kızlar Merhaba ben adet oldum bugün normalden baya önce olmuş oldum bu nedenle artık çocuk olayını hayatımın merkezinden çıkarıyorum her ay farklı bir belirti yaşıyorum şaka gibi ve bu moralimi bozmaya başladı. İşimede odaklanamıyorum Allaha emanet olun isteyen herkesin bir an önce çocuğu olur inşallah.

Bat’ı bugüne kadar olup da adet olan kızlar yeni tarihlerinizi yazın düzelteyim listede

Kızlar hiçbirinz çalışmıyomusnuz mesajlara yetişemiyorum hepsini okuyamadım

Yok ya ben bu piskolojiyle çok zor hamile kalırım bebek olsam bana gelmek istemezdim haklı yani

Arkadaşlar ovulasyon testinde sadece c cizgisi var t hiç yok bu normalmi.silikte olsa t çıkması gerekmez miydi ya kafam karıştı şimdi.12. günüm bugün ne zaman koyulasacak bu çizgi

cnm sen kan vermeye gıttınmı pekı bgun
uyuyakaldım canım 9 a 20 kala uyandım işe geldim zaten umudumuda kaybettim hamile olduğumu düşünmüyorum ama yarın erken kalkabilirsem giderim işteki kimseye bahsetmedim oyüzden izin almak istemiyorum çaktırmadan gitmem lazım 9 dada işte olmam lazım falan filan

Valla canim bende oyle dusunuyorum kendim icin ben bu kafayla nasil hamile kalicam bilmiyorum cok stres yapoyorum yaaa
bankalardan bıktım gene 6 bin küsür yatırdım iş yerindede ödeme alamıyoruz bi dünyada borcum var herşey bana karşı sanki okadar bozuluyorumki 2 gündür salak salak ağlayıp duruyorum oyüzden pek umudum kalmadı hamile olduğumu düşünmüyorum malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…