Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
koyulaşmaya başladığı an yani LH artışı olmaya başladığı an 24-36 saat içinde çatlıyomuş canım. Aslında orda yazan kısımda onu anlatmaya çalışıyor. Biz yanlış anlıyormuşuz. Bu ay üst üste test yapınca doğruluğunu onaylamış oldum
Demek öyleeee şimdi anladımmm . Aydınlatma için teşkürler :KK200:

Ovulasyon testi iğneden sonra hep pozitif çıkar çünkü iğne içinde bhcg hormonu var canım. Artık hiç bir test kan dahil doğru bilgi vermez en azından 13 gün beklemelisin. Sabırlar diliyorum sonu bebiş olsun inşallah :KK66:
Ben hanı acaba yumurtalama devam edıyomı dıye yapmıstım sonra dedım bu herhalde ıgneden dolayı pozıtıf hep o yuzden bırakım daha yapmıyım dımı canım cok sagol ❤️

Hanımlar nasılsınız ? Var mı bir haberi olan ?? Ara ara okuyabiliyorum mesajları çok var göz dayanmıyor :KK49:

30 ovulasyon 5 gebelik 30 lira idi sanırım . Burda çok metini duydum ben de o şekilde aldım . Kaset değil çubuk şeklinde oluyor ama bilgin olsun
Vala canım ben ilk defa kullanıcam uygulamadan takip ederdim olmadı şu zamana kadar son 2 aydır adetlerim düzensiz o yüzden almaya karar verdim bakalım iyi çıkar inşallah

Ben hanı acaba yumurtalama devam edıyomı dıye yapmıstım sonra dedım bu herhalde ıgneden dolayı pozıtıf hep o yuzden bırakım daha yapmıyım dımı canım cok sagol ❤️

Sen yalnızca çalışmalara odaklan canım. Benim ilk iğnemde dr. 36 saat sonraya ilişki vermişti sonraki 1 hafta ise gün aşırı devam edin demişti. Bizde öyle yaptık ama tutmadı. İkinci iğnemde ise iğneyi akşam 19:30 da yapıp ertesi sabah çalışmalara başladık ve 3 gün ara vermedik. Bu defa hamile kaldım ama maalesef 10 haftalık kaybettik. Sana sağlıklı bir hamilelik diliyorum canım :)

Vala canım ben ilk defa kullanıcam uygulamadan takip ederdim olmadı şu zamana kadar son 2 aydır adetlerim düzensiz o yüzden almaya karar verdim bakalım iyi çıkar inşallah
Uygulama ortalamayı aldığı için kişiye göre değişiyor 1-2 gün de olsa . Yine de takipli gitmekte fayda var bence ❤️

Sen yalnızca çalışmalara odaklan canım. Benim ilk iğnemde dr. 36 saat sonraya ilişki vermişti sonraki 1 hafta ise gün aşırı devam edin demişti. Bizde öyle yaptık ama tutmadı. İkinci iğnemde ise iğneyi akşam 19:30 da yapıp ertesi sabah çalışmalara başladık ve 3 gün ara vermedik. Bu defa hamile kaldım ama maalesef 10 haftalık kaybettik. Sana sağlıklı bir hamilelik diliyorum canım :)
Oy kuzum cok uzuldum :KK43: inşallah Allahım tez zamanda güzel bir melek sana nasıp eder ❤️ Aynen bende devam edım en ıyısı hayırlısı bakalım kısmetımızde ne varsa onu yasarız❤️

X