Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Enfeksiyon sarı ve kokulu oluyo sanirim Bnm öyle değil aşırı bi halsizlik hafid baş dönmesi var
Çok pardon ben yumurtlamaya 7 gün var gibi anladım bi an . Annemle de konuşuyordum bir yandan . Beyaz akıntı döllenme belirtisi imiş . Enfeksiyon ihtimali de var tabii de baş dönmesi de var ise .. Belki de :anneadayı::KK200:

Sonunda bir cevap alabildim tesekkur edrim.evet canım zaten 8. Günden itibaren başladık ilişkiye bugünde 10.gundu sasirdim bu kadar erken olurmu ki yunurtlama
Bazen oluyor canım. Biz erken diye korunmazdık adetin 6-9 günleri arasında, daha sonra doğurgan dönemde korunurduk. Gel gör ki o erken sandığımız günlerin birinde hamile kalmıştım.. düşük yaptım 6.5 haftalık.. o gün bugündür deniyoruz, bu sefer de olmuyor. Bebeğim benimle kalsaydı şimdi 7. ayımda olacaktım :KK43:

Merhaba kızlar. Batı 21 kasım olan arkadaşlarım orda mısınız? hepinize soruyorum aslında :) ovulasyon testi dün yaptım, çizgi kontrol çizgisine yakındı, bugün yaptım tam pozitif çıktı. dün ilişkiye girmiştik, bugün de çalışsak mı :) ama spermlerin kaliteli olması için her gün yapmamak daha iyi olur gibi. ne dersiniz? sizce? bugün mü yarın mı deneyelim :)) meraklı ve heyacanlıyım, bu ay ilk deneme...

Enfeksiyon sarı ve kokulu oluyo sanirim Bnm öyle değil aşırı bi halsizlik hafid baş dönmesi var
Rahim ağzı yarası yüzünden aynı akıntı bende de oldu. Beyaz ve kokusuzdu.. bata kadar sabret, bebek varsa ne mutlu, yoksa bi smear testi yaptır canım. Sağlık ocağında ücretsiz yapılıyor. Veya direk kadın doğum uzmanına görün, kontrolde belli olur.

Rahim ağzı yarası yüzünden aynı akıntı bende de oldu. Beyaz ve kokusuzdu.. bata kadar sabret, bebek varsa ne mutlu, yoksa bi smear testi yaptır canım. Sağlık ocağında ücretsiz yapılıyor. Veya direk kadın doğum uzmanına görün, kontrolde belli olur.
Geçen ay doktora muayene2oldm alttn ultrasonla baktı bisi yok demsti ama

Öyle ama bi yerden sonra beklemek sana zarar veriyo ben bekledim 9 haftama kadar aldırmadım kıyamadım düşmedide kürtajdan önce bi ilaç verdiler kanamam açılır diye olmadı mecburi artık kürtaj oldum çok zor bi durum rabbim kimseye yaşatmasın insanı o beklemek hergün öldürüyo bittiğinde üzülüyosun ama en azından artık hayata dönmen gerek bunu biliyosun rabbim kimseye yaşatmasın inşallah
Anladım canım Rabbim yasatmasim bir daha inşallah.. şu an ne durumdasin yeni mı oldu kürtajın yoksa çocuk için devam mi ediyorsun

Aranızda daha önce düşük yapmış olan var mı arkadaşlar bugün tam 30 gün bitti düşük yapalı fakat hala hasta olmadım.. normalde 28 günde olurdum.. düşük adeti geciktirir mi acaba..(bu arada doktorum korunma demisti ve korunmadim)

X