Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hiç öyle hissetmedim çok silik çıkmış 3kasımda reglim vardı ama olmadım 1saat önce test yaptım dr salıyakadarbekle demişti kan testine gidecektim direk ama öyle yaptım acaba halisilasyon falan mı görüyorumdiye düşündüm :skandal:
Yarın kontrole git hemmen :anneadayı::KK200: Kan ver bakalım :KK200: Had bize en ince ayrıntısına kadar belirtilerini anlat :bicak:

Tesekkür ederim kızlar cevaplarınıziçin ben klomen kullandım dr regl bitince başla dedı başladım 10gün de bitecek dedi sonra yumurta takibi için hastaneye gittim üç tane vardı biri gelişmişti diğerleri küçüktü sonra dr duphaston yazdı 25 ekimde başla dedı odabitti regl olmadım ilacın etkisi diyedüşündüm hastaneyi aradım 2 3 gün bekle dedi bende test yapim dedi böyle oldu sadece ilaç kulladıgımsüre içinde bellim ve kasıklarım acayıp agrıyordu hiç hamile gibi hissetmiyorum kendımı halada hissetmiyorum :KK17:

Bana düser demedi :KK43:( canımm çok korkuyorum bos gebelik zaten kafayı yemek üzereyim :KK43:(
Düşer dememesi çok ilginç..sonuçta sağlıksiz bir gebelik gibi görünüyor bebek olusmadigina göre.. vücutta sağlıksız gebelikleri atıyor vücuttan sonuçta bence o yüzden kanaman basladi.. ama sen korkuyorsan bı acile git canim

Tesekkür ederim kızlar cevaplarınıziçin ben klomen kullandım dr regl bitince başla dedı başladım 10gün de bitecek dedi sonra yumurta takibi için hastaneye gittim üç tane vardı biri gelişmişti diğerleri küçüktü sonra dr duphaston yazdı 25 ekimde başla dedı odabitti regl olmadım ilacın etkisi diyedüşündüm hastaneyi aradım 2 3 gün bekle dedi bende test yapim dedi böyle oldu sadece ilaç kulladıgımsüre içinde bellim ve kasıklarım acayıp agrıyordu hiç hamile gibi hissetmiyorum kendımı halada hissetmiyorum :KK17:
Hayırlı sağlıklı olsun inşallah :KK200::KK200::KK200:

Hayırlı sağlıklı olsun inşallah :KK200::KK200::KK200:

Hiç belirtim olmadı kasık ve bel agrısı dışında sadece süt rengi akışkan bir akıntım oldu odaaz oldu 1hafta sürdü regly yakın kesıldı :rolleyes:

Cumartesi gidecem kürtaja :KK43:(

Canim kendini korkutma.Kromozom sorunlu bi gebelik gelismemesi ya da kendi kendini sonlandirmasi vucudun tepkisidir.Dusunsene boyle bi önlem vucudun kendisinde var.
Belki de o kadar korkuyordun kurtaja fln gerek kalmaz.
Kendini dibe cekme ne olur♡♡

Hayırlı olsun canım sıra bizde artıkk :halay:bende bu ay yumurtlama günunden beri beyaz akinti oldu ama suan sariya dondu yarin regli gunum gelio gibi aksama dgru agrilarim gitti lekelenme basladi ins. Gelmez :110: bu ay olmazsa hamilelik bidaki ay 1 gun arayla calismaya baslicaz:işsiz:

Canim kendini korkutma.Kromozom sorunlu bi gebelik gelismemesi ya da kendi kendini sonlandirmasi vucudun tepkisidir.Dusunsene boyle bi önlem vucudun kendisinde var.
Belki de o kadar korkuyordun kurtaja fln gerek kalmaz.
Kendini dibe cekme ne olur♡♡
Çok sağolun destekleriniz için kızlar Allahım kimseye yasatmasın :KK43:( ❤

X