Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aranızda daha önce düşük yapmış olan var mı arkadaşlar bugün tam 30 gün bitti düşük yapalı fakat hala hasta olmadım.. normalde 28 günde olurdum.. düşük adeti geciktirir mi acaba..(bu arada doktorum korunma demisti ve korunmadim)

Merhaba canim. Olursun dusukten sonra boyle gecikmeler olabilir. Yani 40 gun adet olmadiginda olabilir Birde sey dicem sana. Ben kurtaj oldum korunmadan hemen diger ay hamile kaldim. Oda olabilir.

Kızlar kanamam çoğaldı çok kötüyüm dua edinn :KK43:( Allahım sen yardım et
Allah yardımcın olsun canım korkma hiç aynısını bende yaşadım.. ağrın var mı? Ben sakin bir şekilde duşa girmiştim.. duştan sonra ağrım hafifledi biraz ve düşük gerceklesti..sıcak su kolaylastiriyor. (bana düşeceğini doktor söylediği için bu şekilde yaptım sen doktorunu ara sor istersen)

Merhaba canim. Olursun dusukten sonra boyle gecikmeler olabilir. Yani 40 gun adet olmadiginda olabilir Birde sey dicem sana. Ben kurtaj oldum korunmadan hemen diger ay hamile kaldim. Oda olabilir.
Bende çok istiyorum canım hemen hamile kalmayı Rabbim kısmet ederse tabi..ben kürtaj olmadım ama düşük kendiliğinden oldu ve gerek kalmadı.. kasiklarimda şu an ağrı var ve yoğun akıntı acaba senin nasıl belirtilerin olmuştu

Benim.hamileliklerim de akinti ve normal adet olucakmisimm gibi kasik agrisi olur baska da hic bisy olmaz belirti. İnsallah en kisa zmanda hamilelik haberini alirsin. Hic korunmana gerek yok zaten iyi yapmissin. Adet olursan da uzulme.

Allah yardımcın olsun canım korkma hiç aynısını bende yaşadım.. ağrın var mı? Ben sakin bir şekilde duşa girmiştim.. duştan sonra ağrım hafifledi biraz ve düşük gerceklesti..sıcak su kolaylastiriyor. (bana düşeceğini doktor söylediği için bu şekilde yaptım sen doktorunu ara sor istersen)
Bana düser demedi :KK43:( canımm çok korkuyorum bos gebelik zaten kafayı yemek üzereyim :KK43:(

Aranızda daha önce düşük yapmış olan var mı arkadaşlar bugün tam 30 gün bitti düşük yapalı fakat hala hasta olmadım.. normalde 28 günde olurdum.. düşük adeti geciktirir mi acaba..(bu arada doktorum korunma demisti ve korunmadim)
Canım pek bilgim yok ama düşükten sonra korunmadiysan bebek daha kolay tutunuyor diye biliyorum. :KK15:

20171105_184914-1.jpg

Hiç öyle hissetmedim çok silik çıkmış 3kasımda reglim vardı ama olmadım 1saat önce test yaptım dr salıyakadarbekle demişti kan testine gidecektim direk ama öyle yaptım acaba halisilasyon falan mı görüyorumdiye düşündüm :skandal:

Benim.hamileliklerim de akinti ve normal adet olucakmisimm gibi kasik agrisi olur baska da hic bisy olmaz belirti. İnsallah en kisa zmanda hamilelik haberini alirsin. Hic korunmana gerek yok zaten iyi yapmissin. Adet olursan da uzulme.
Peki kürtaj sonrası hemen hamile kaldığında sağlıklı mı ilerledi canım.. korkuyorum da bı yandan hamile kalirsam tekrar düşer mi diye:KK43:

X