Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba lar benimde bat bugun aslında dundu benim hesaba gore ama gelen giden birsey yok simdilik :)

Kızlarrr bebek isteyen herkes için dua ediyorum her gün. Hayırlı sağlıklı evlatlar versin Rabbim diye. Siz de biz hamişlere dua edin lütfen. İnanın her gün binlerce defa korkuya kapılıyor insan. Gebelikle ilgili o kadar şey okuyorum duyuyorum ki mutluluk korku şaşkınlık her şeyi yaşıyor insan. Sağlıklı gebelik geçirmek ve hayırlısı ile sağlıklı bir bebiş olması için dualara ihtiyaç var. Rabbim herkesin yüzünü güldürsün inş

bu arada goguslerim normal hiçbir degisiklik yok sadece inceden bel agrisi mevcut.... gogus agrisi olmali mi ki ?

Bende çok umutluydum aslında ama şurda 6 gün kaldı belli olur nasılsa :)

Ha gayret :) Sabrın ve farklılıkların güzel.Insallah sevinirsin ♡

Kızlar sabah iki test yaptım ikiside net pozitif çıktı şimdi az az kanamam var korkuyorum

Hadi hayırlısı tehlikesi olmaz insallah♡
Iyi dusun♡
Gozunaydin♡

Kızlar ovulasyon testi sipariş etmiştin,kargoda karışıklık olmuş başka şehre gitti.bana tekrar yollandı ama pazertesi geçecek malesef elime.
Az önce wcye gidince gördüm yoğun şeffaf yumurta aki alıntın olmuş,şimdi sorum şu yumurta çatladımı yoksa çatlamadan öncemi olur bu akıntı.regliminde daha 10. Günü
Offfff yaaaa ovulasyon ilerleyecektim guya

Canini sikma canim calis :) tek 1 gunle de bitmiyor yine de,onceside vardir zaten diye tahmin ediyorum calismalarin :))))

Iyi dusun♡
Gozunaydin♡

Canini sikma canim calis :) tek 1 gunle de bitmiyor yine de,onceside vardir zaten diye tahmin ediyorum calismalarin :))))
Akinti sekli onemli uzayan ve yapiskan olmayan ise yumurtlama akintisi..ama yapışkan ise yumurtlama sona erdi diye biliyorum

Iyi dusun♡
Gozunaydin♡

Baska yere yazmisim :)

Valla çok istiyorum ama olmayınca yapcak birşey yok kayınvalidemlerdeyiz ondan pek yazamıyorum
Tabiki cnm allahim ne zaman hayirliysa o zaman verecekama bizimde sebebini islememiz lazim dimiii amaa :) sen hamilr deilim gibi hissediyorum diosun ama oyle hissedip hayal kirikligina ugramak istemiosun. Aman saglikli sihhatli hayirli evlatlarimiz olsunda insallâh bekleriz :)
bu arada goguslerim normal hiçbir degisiklik yok sadece inceden bel agrisi mevcut.... gogus agrisi olmali mi ki ?
Herkesde belirtiler farkli olabilir sende gogus agrisi ve sislik olmayabilir cok dusunmemeye ve sakin olmaya calis cnm

Kızlar hayırlı güzel pazarlar hepinize. Bende hamile kalmak istiyorum Allahın izniyle. Aranızda emzirirken hamile kalan veya kalmak için verebileceğiniz bilgiler var mi?
İsteyennnn herkese hayırlı evlatlar versin Rabbim.

Sonradan oluşanlar çok duydum canım o yüzden dedim bekle diye.. kendi düşer orası ayrı tabi benim kendiliğinden sona erdi hamileliğim yapacak birbsey yoktu.. fakat aynı durumu yaşamış olsaydım ben beklerdim Rabb'imin gücü her şey olabilir.. 10. Haftada oluşan bile duydum yani bu çok etkilemişti beni..beklemek zordur kesin ama sonuç güzel olacaksa katlanılır her seye.. Rabbim hepimize hayırlı,sağlıklı evlatlar nasip etsin
Öyle ama bi yerden sonra beklemek sana zarar veriyo ben bekledim 9 haftama kadar aldırmadım kıyamadım düşmedide kürtajdan önce bi ilaç verdiler kanamam açılır diye olmadı mecburi artık kürtaj oldum çok zor bi durum rabbim kimseye yaşatmasın insanı o beklemek hergün öldürüyo bittiğinde üzülüyosun ama en azından artık hayata dönmen gerek bunu biliyosun rabbim kimseye yaşatmasın inşallah

Hatunlar son 3 günüm :KK49::KK49: Ben hamileymişim gibi hissediyorum . Hissediyorum da hiçbir belirtim yoooook :deli: Göğsüme bakıyorum ağrı sızı yok . Belim yolculuktan dolayı biraz sızıldanıyor . Ne bulantı ne baş dönmesi :KK12: .. İştah desem normalde de gece gündüz yerim zaten .. Bir tek hafif ter kokusu hissediyorum . Regl öncesi bende koku yoğunlaşması oluyor biraz (hissedeceğim kadar) . Ovulasyon günümden bu yana sadece kasıklarımda hissedilebilecek kadar çok narin sızı oluyor .. Onu da idrar yolu enfeksiyonu mu acaba diye gebeliğe yormuyorum açıkcası ( çok sık oluyor bende . Çalıştığım dönemlerde ortak kullanım helaları hep klozet olduğundan :sinirli:) Kan vermemek için kendimi çok zor zaptediyorum . :bicak: Aklınıza estikce adımın geçtiği dualarınıza katıverin beni de inşallah :KK51:

Iyi dusun♡
Gozunaydin♡

Sonunda bir cevap alabildim tesekkur edrim.evet canım zaten 8. Günden itibaren başladık ilişkiye bugünde 10.gundu sasirdim bu kadar erken olurmu ki yunurtlama

Akinti sekli onemli uzayan ve yapiskan olmayan ise yumurtlama akintisi..ama yapışkan ise yumurtlama sona erdi diye biliyorum
Canim daha 10. gün ya yumurtlama sona edermi hemen,regl biteli daha 3 gün oldu.bende bilemedim valla napalim ilişkiye devam edelim yarın ovulasyon testim gelirse bakiyim

Hatunlar son 3 günüm :KK49::KK49: Ben hamileymişim gibi hissediyorum . Hissediyorum da hiçbir belirtim yoooook :deli: Göğsüme bakıyorum ağrı sızı yok . Belim yolculuktan dolayı biraz sızıldanıyor . Ne bulantı ne baş dönmesi :KK12: .. İştah desem normalde de gece gündüz yerim zaten .. Bir tek hafif ter kokusu hissediyorum . Regl öncesi bende koku yoğunlaşması oluyor biraz (hissedeceğim kadar) . Ovulasyon günümden bu yana sadece kasıklarımda hissedilebilecek kadar çok narin sızı oluyor .. Onu da idrar yolu enfeksiyonu mu acaba diye gebeliğe yormuyorum açıkcası ( çok sık oluyor bende . Çalıştığım dönemlerde ortak kullanım helaları hep klozet olduğundan :sinirli:) Kan vermemek için kendimi çok zor zaptediyorum . :bicak: Aklınıza estikce adımın geçtiği dualarınıza katıverin beni de inşallah :KK51:
Hamile gibi hissediyorsan hic durma en yakin ozel hastaneye acilden gir ve kan ver 1 saate cikiyor çünkü.. en azindan yoksada onumuzdeki ay neler yapabilirsin ona bakarsin

X