Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ovulasyon testi sipariş etmiştin,kargoda karışıklık olmuş başka şehre gitti.bana tekrar yollandı ama pazertesi geçecek malesef elime.
Az önce wcye gidince gördüm yoğun şeffaf yumurta aki alıntın olmuş,şimdi sorum şu yumurta çatladımı yoksa çatlamadan öncemi olur bu akıntı.regliminde daha 10. Günü
Offfff yaaaa ovulasyon ilerleyecektim guya

Yarina catlar sanitim yeterince koyulasmamis gibi duruyor cok stres yapma ins bu ay bebisine kavusursun cnm

Canımm bendede polikistik over var ve ben 83 kgyum kendiliğinden tedavi olmadan gebe kaldım ha şu varki iyi sonuclanmadı embriyo olusmamıs bos gebelık yani kesem olustu ama cocuk olusamadı cumartesi kürtaj olucam sana tavsiyem hiç endise etme kendiliginden gebe kalabiliyorsun sadece Inofolic toz olanı kullandım buda sadece bi folik asit bunu Regl dönemindr bile bırakmadan günde 1 kez içiyorsun inan ben 1 ay kullandım ve gebeliğimi öğrendim doktorum hiçbir sorunum olmadığını sadece gebelığın sağlıksız oldugunu söyledi sende korkma eminim Rabbim tüm isteyenlere tattıracaktır bu duyguyu ama dilerim kimse benım gibi olmasın ❤

Adetime çok net bilmemekle birlikte 4 5 gün var
Bu marka test yanıltıcı sonuç veriyor adetine 4 5 gün varken bukadar koyu çıkması imkansız içinin rahat etmeşi için başka marka ile test yap yada en garanti kan ver canm hakkında hayırlısı olsun

Hanimlar herkese meraba inşallah bu ay bebislerimiz bizimle olur rabbim duysun dualarimizi adet ilk gününden başladım soğan suyu içmeye dun adet bitti ama yinede deva ediyorum içmeye baya baya bende bulanık akıntılar gelmeye başladı inanamadim resmen iltihap ne varsa sokup atıyor inşallah bu ay tutucaz bebişim kızlarrrr cuma günü kontrolüm var cumaya kadar içmeye devammmm

6 gün erken testti canım sağlık olsun bekleriz az daha

Aynen daha zamanımız var Allah tan umut kesilmez
Bende çıkmamisti o erken gebelik testinde ya aynen oyle saglikli olsunda beklenir ama insan sabirsizlanio ben klomene yeni basladim daha varsa bunla ilgili bi erken gebelik testi yapayim valla ahaha cok degisik bi heyecan var icimde :))

Merhaba canım beni de eklersen sevinirim bat 20 kasım :) bu ay olmasa bile inşallah öteki ay olur yeni yıla yeni heyecanla girmek istiyorum rabbim inşallah hepimizin dualarını kabul eder bebislerimizi bize nasip eder

Herkese merhaba yılın son ayları hepimize uğur getirsin bebek haberlerimizi alalım inşallah
Bat 20 kasım, şimdi yumurtlama donemindeyim birkaç gündür ovulasyon testi yapiyorum hep çok silik çıkıyordu bugün çok koyu çıktı. Bir anda koyulaşmasi normal mi yani bugun kesin yumurtlama oluyor mu? Yavaş yavaş koyulaşacak saniyordum ben bu testleri, bir anda çıkınca bilemedim

Bugün yumurtlama günün büyük ihtimalle güzelim ... Zaten test pozitif çıktıktan sonra 24 saatte çatlama oluyor . Yumurta 24 saat canlı kalıyor . Sakinnnnnn ... Olacağı varsa her şekilde olurrre canını sıkma .. Biliyosun en önemli şey stresssss

Bende çıkmamisti o erken gebelik testinde ya aynen oyle saglikli olsunda beklenir ama insan sabirsizlanio ben klomene yeni basladim daha varsa bunla ilgili bi erken gebelik testi yapayim valla ahaha cok degisik bi heyecan var icimde :))
Azıcık daha bekleyecem bakalım ama sanki hamiş değilim gibi geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…