Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende hep ada istemişimdir. Ama destina da çok güzel bir isim gibi geliyor. Erkek olursa da can istiyorum canım olsun benim oğlum

Ada ismini ben de çok severdim ama eşimin yeğeni de Ada o yüzden eledim mecbur :)) Destina da güzel ben de düşündüm bi ara. Seninle isim zevklerimiz benziyormuş bak. Ben nedense klasik isimleri sevmiyorum orjinal bişi istiyorum hatta kızım olursa Delfin koymayı da düşündüm yunusbalığı anlamında çok severim ama eşim ona da veto koydu

Ah bu eşler. Bizde isim konusunda hiç uyuşamadık eşimlede artık hamilelik esnasında bir iki duygu sömürüsüyle işi ele almayı düşünüyorum

Ah bu eşler. Bizde isim konusunda hiç uyuşamadık eşimlede artık hamilelik esnasında bir iki duygu sömürüsüyle işi ele almayı düşünüyorum

Çok mantıklı ahahah. Yaaa biz teeeee evlenmeden önce konuşuyorduk hayal kurarken hep kız olursa Derin, erkek olursa Rüzgar olacaktı ama biz evlenip çocuğa kalkışasıya isimler ele ayağa düştü O yüzden yeni arayışlara girdik

Hahaha bak bu iyiydi. Umarım bu isimlerde elden ayaktan düşmeden tedavülden kalkmadan anne olabiliriz

Insallah hamilesin

Aynn canım

Kızlar adet olmadım hala bekliyorum heyecan ile günaydın hepinize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…