Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızlar bi heves kalktım test yaptım malesef tek çizgi sanırım biz bu ayda berecemedik neyse geri yatıyorum az daha uyuyim

Kızlar az önce ovulasyon testi yaptım baya koyulaşmış henüz C çizgisi kadar koyu değil ama inşallah bugün çatlamaz yarına çatlar, yarın testlerim yapılana kadar ilişki yasak bi yandan acaba bugün mü yumurtlarım stresi bi yandan acaba testlerim kötü çıkarmı stesi ... nasıl geçecek bu günler bilmiyorum

Eklentiler

• 47C28F74-EF38-47AC-9E6A-BC960CD00AB2.jpeg
    15,2 KB · Görüntüleme: 63
Kızlar az önce ovulasyon testi yaptım baya koyulaşmış henüz C çizgisi kadar koyu değil ama inşallah bugün çatlamaz yarına çatlar, yarın testlerim yapılana kadar ilişki yasak
Yarına çatlar zaten silikleşir yarın...
Hayırlısı olsun hakkında.

Canim şuan bence en dogru sekilde ilerleyeceksin onu dusun.
Yara sebebiyle olumsuzluk yasasan keske dersin sonra.
En azindan bisy var ve halledilecek kafan rahat olacak.
Inan olacaksa şu ovulasyon testini gormesende olur,bu bikac gunu atlatta hayirlisiyla ♡

Günaydın kızlar bi heves kalktım test yaptım malesef tek çizgi sanırım biz bu ayda berecemedik neyse geri yatıyorum az daha uyuyim

Ben senden çok ümitliyim nedense cok olumlu yazip etkilemekte istemiyorum ama :)))
Idrar testine guvenmiyorum onunda etkisi cok galiba :)))))

Kız senin yerine bana geçmek bilmedi sanki 1 aydır 6 gün kalmış gibi geliyo Hayırlısı olsun inşallah canım daha var bat a hiç belli olmaz idrar testinden
Valla gel bide bana sor geçmiyor yani sonuç belli olmaz illaki de genede çok bel bağlamicam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…