Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Canım tabii ki farketmiyor erkek olursa sevmicez istemicez diye bişey yok ki. Elbette hepimiz sağlıklı olsun diye dua ediyoruz öncelikle. Bu sadece insanın gönlünden geçirdiği bi temenni...

Canım tabii ki farketmiyor erkek olursa sevmicez istemicez diye bişey yok ki. Elbette hepimiz sağlıklı olsun diye dua ediyoruz öncelikle. Bu sadece insanın gönlünden geçirdiği bi temenni...
Tabi canim yazdiklariniz icin demedim, bende bir suru temennilerde bulunuyorum isimler dusunuyorum yani insan zaten hayallerine gem vuramaz ki. Ama hayirlisini isteyelim bunun yaninda diye dedim..

Kızlaaarr uyanık olanlar bişi sorcamm bakın bi Herkes eminim ki sağlıklı evlatlar istiyor amaaaa gönlünüzden geçene ne? İlk olanlar özellikle kız mı yoksa erkek miiii
Gönlümüzde kız var ama sağlıklı olsunda önemli değil gerisi ^^
Zaten hep yemek yiyesim var şimdi bende kalkıp bişeyler atıştırıcam sanırım :))
Asla gece yemek yemem söyleseniz inanmaz kimse
Benim çok yemişliğim var en sevdiğim şey gece yemek :))) afiyet olsun canım

Ana bu yapılacak şey mi can bu çekiyor sen şimdiden böyle yersen bebiş olursa tutamayız seni

Afiyet şifa olsun :)
Kızlar canınız çekmesin ha içinde sadece peynir var özel bişey yok miden kaşındı öyle peynir vardı yaptım içi boş sayılır şişme falan olmasın aman ha

Ben de kız olursa Asel olabilir diyodum ama eşim istemiyor çocukla dalga geçerlermiş aselsan diye :))
Evt bencede dalga geçilebilir ama yinede senin kararın hoşuna gittiyse tabi düşünebirsin hatta benim hayat ismi çok hoşuma gidiyor aslında ama yeni nesil acımasız dalga geçerler kızımla diyorum :)

Başka bir konuda birşey yazacaktım o üstte kaldı hobaaaa yo aselsan için dedim de üstteki seninle bağımsız canımm

Hee anladım canım Asel anlamı çok güzel diye istemiştim cennetteki 4 ırmaktan biri, bal ırmağıymış :) Bal gibi olsun dediydim de işte insan düşüniyo tabii dalga geçmesinler diye bide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…