Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hadi ya kesermiki zaten 3 ayda geldi oda kesilmesin yani. Bakalom doktora git ins yumurtalarin guzel gelismistir allah utandirmasin cnm

Bebeğin kalbi neden durmuş öğrendiniz mi? Bende bebeğimi 11. Haftada kaybettim..

Doktorum ilk gebeliklerin çoğunda olabildiğini söyledi. Patoloji sonucunda da bişey çıkmadı. Zaten detaylı inceleme 2.düşükten sonra yapılıyormuş. Umarım tekrar aynı acıyı yaşamayız.

Hepimiz teker teker döküldük. Herkesin hevesi kaçtı bence bende sayfayı açıyorum ne diyim duyup geri çıkıyorum. Bak delfinde kayboldu. Şimdi 1 aralık olanlar bu hafta herkes doktoruna gitsin. Herkes topladığı verileri yazsın bakalım. Ben p.tesi gidiyorum hemen hazırım gelince. 1 ay klomen catlatma ignesi. Bir ay da klomen sonrası allah'a emanet ama olmasdi bakalım bu ay herkes tetikte olsun

Doktorum ilk gebeliklerin çoğunda olabildiğini söyledi. Patoloji sonucunda da bişey çıkmadı. Zaten detaylı inceleme 2.düşükten sonra yapılıyormuş. Umarım tekrar aynı acıyı yaşamayız.
Bende yaşadım o dönem çok zor geldi off

Bende oyle canim bu ay icin cok umitliyim insallah hayal kirikligi yasamam, insallah ikimizde bu ay guzel haberi aliriz.
Kacinci ayin senin canim?
Benim ikinci ay denemem korunmayı yeni bıraktık sen ne zamandır deniyosun bide bat ne zmn

Reactions: D-E
Inşallah. Bende bu ay umutluyum hayırlısıyla inşalla h güzel haberler veririz
Regl olana kadar rahatmiskm valla regl olunca daha bi heyecanlandim ilac kullanacam sonrasinda yumurta takibi falan tatli bi surec başlıyor obur ay bugunlere belli olur zaten aralik ayinda cok mutlu oluruz ins hepimiz.

Regl olana kadar rahatmiskm valla regl olunca daha bi heyecanlandim ilac kullanacam sonrasinda yumurta takibi falan tatli bi surec başlıyor obur ay bugunlere belli olur zaten aralik ayinda cok mutlu oluruz ins hepimiz.
Bende ilk kez ilaç kullanıp gidicem çok heyecanlıyım ama her ay husranla sonuçlanınca içim de hep bi negatiflik var .korkuyorum yine olmayacak diye

Hiç anestezi almadıgım icin daha önce o yüzden cok korkuyorum

Cok gecmis olsun canim.bu durumu 3 kez yasayan biri olarak seni cok iyi anliyorum.3 kez kurtaj ile hamileligim sonlandi.ama asla umudumu kaybetmedim.her kurtajin sonrasinda kendimi gezmelere attim.Allah herseyin hayirlisini nasip etsin.sadece dua etmekten ve umudumuzu kaybetmemekten baska bir sey gelmiyor insanin elinden.dilerim tez vakitte anneligi tadarsin..sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…