Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bazen hayati tiiye alirsin ama oda aslında cok kafaya taktigindadir. Neyse insallah dedigin gibidir. Bu d vitamini fazlaliginij bi zarari yoktur bence cnm yaa

Olmaz olur mu ölüme kadr yolu varm tedavi gerekiyor fazlası için. Ve bu konuda insanlar genelde takmadigima inanmaz. Artık şaşırmıyorum . Senin icin kan agliyordur diyenler hep var ama bende durum öyle değil ben sonuç odaklayım. Nasip oldu mu olmadi mi. Olmadi ise onu veren Allah 'in elbette bir bildiği var

Biz kızımda 6+1'de duymustuk kalp atışı.
Insallah duyarsinda biraz rahatlarsin.

Bende cok canim isterse icerim ya da bisy cekerse yerim ama genel olarak aliskanliksa biraz dikkatli olmak lazim.
Organlar zaman zaman dinlenir ve kalsiyum orani fazlaligi gece beslenmelerinde onerilmez.Bobrekte olusabilecek sorunlara karsi.
Belli saatlerdeki vucudun aktifligi daha tercih edilebilir.
Mesela sabah 8 cinsellik icin en uygun saat denemelerde gozardi etmemek lazim hormonlar tavan:KK60:
Amannn yarrppim sabah 8de kocayi nerden bulcam ben okulda bacim sabah hep dersim var valla hafta sonuda yok ooo ben bu ise baslamadan vazgeceyim bari:KK57:

Olmaz olur mu ölüme kadr yolu varm tedavi gerekiyor fazlası için. Ve bu konuda insanlar genelde takmadigima inanmaz. Artık şaşırmıyorum . Senin icin kan agliyordur diyenler hep var ama bende durum öyle değil ben sonuç odaklayım. Nasip oldu mu olmadi mi. Olmadi ise onu veren Allah 'in elbette bir bildiği var
Tabiki cnm haklisin verende bir alanbir allah.. ne bileyim genellikle d vitamini eksikliği yasar insanlar ne zaman doktora gitsem bi d vitamini yazar ama iste hersey gibi onunda fazlasi zarar demekki:KK43: doktora gorundunmu cnm?

Gün içinde bir bakıyorum ki sancim var işte adet olacağım diyorum kayboluyor sonra.
Tüm gün yerleşme kanaması mı ne onu bekledim oda gelmedi, sol gogusum ağrıyor sağda hiç birşey yok oy oy beklemek ne zor imiş..

Tabiki cnm haklisin verende bir alanbir allah.. ne bileyim genellikle d vitamini eksikliği yasar insanlar ne zaman doktora gitsem bi d vitamini yazar ama iste hersey gibi onunda fazlasi zarar demekki:KK43: doktora gorundunmu cnm?

Bende ogluma cok cabuk kavustum ama ondan sonra bi kimyasal gebelik birde dusuk yasadim şimdi de gebe kalamiyorum ne yazikki

Şikayetlerin artarsa gideceğim. Insallah Allah artmadan nasip eder. Ben alışmaya basladim . Belki bu daha hayirli hakkımızda. Ama babaannem görseydi bi çocuğum olduğunu coook mutlu olacaktım. 82 yaşında su an . Sağlığı iyi bin şükür ama işte sorup duruyor üzülüyor

Şikayetlerin artarsa gideceğim. Insallah Allah artmadan nasip eder. Ben alışmaya basladim . Belki bu daha hayirli hakkımızda. Ama babaannem görseydi bi çocuğum olduğunu coook mutlu olacaktım. 82 yaşında su an . Sağlığı iyi bin şükür ama işte sorup duruyor üzülüyor
Insallaah Allah babanene uzun ömürler versinde gorsun torununu cnm :) bende baska topiclere daldim valla su klomen hakkında ciďden hicbirsey bilmiorum ya

Canim sen galiba bat gununden once anlamistin hamile oldugunu yanlis hatirlamiyorsam, kac gun onceden ogrendin, yazdiysan ozur dilerim ama cok mesaj oldugu icin unutuyor insan

Evet ben bat gununden once ogrendim. Ben cok gebelik yasadim uc oglum var. Artik deneyimlerden anliyorum sanirim. Ben adetime doet gun varken hafif pembe akintim oldu. Normalde asla olmaz. Ekstra bir durum oldugunu dusundum. Sabah oldu. Aksami bekledim test yaptim. Pozitif cikti uc testte. Ama normalde cikmaz ben bu sefer erken yumurtlama olmus. Yoksa cikmaz canim idrar testinde. Eger seninkide zamaninda yumurtlama ve sollenme olnussa erken daha cikmasi icin. Canim benim sikma tatli canini. Olucak mutlaka merak etme.

Insallaah Allah babanene uzun ömürler versinde gorsun torununu cnm :) bende baska topiclere daldim valla su klomen hakkında ciďden hicbirsey bilmiorum ya

15 inde adet olursam bende yumurta takibi icin doktora gideceğim ve seve seve onu da öğreneceğim malesef

15 inde adet olursam bende yumurta takibi icin doktora gideceğim ve seve seve onu da öğreneceğim malesef
Ben bi tecrube edeyim isteyen herkesi bilgilendiririm valla la koskoca sitede dogru durust birsey bilen biri yok vallla az once en son birini buldum saolsun bayada yardımcı oldu.. allahiiimmm kimseye aratnasin tex zamanda isteyen herkesin kucagini doldursun insallaaah

Ben bi tecrube edeyim isteyen herkesi bilgilendiririm valla la koskoca sitede dogru durust birsey bilen biri yok vallla az once en son birini buldum saolsun bayada yardımcı oldu.. allahiiimmm kimseye aratnasin tex zamanda isteyen herkesin kucagini doldursun insallaaah

Ya ben anlamıyorum bu kızları. Ay ben 8 ay kliman kullandım ama hiç bilgim yok inanki şekerim diyen var. Malesef aynı gezegendeyiz. Bu kadar da salınırmi

Okumucam dedim olmayan belirtileri çıkarıyorum kendime diye yine dayanamadım okudum :) az bişey biliyorum klomenle ilgili bildiğim yerdense yanıtlayabilirim:)

Günaydın herkes e an itibariyle hasta oldum hayaller bir kez daha suya düştü. Artık dr a gidermiyim bilmiyorum ama bu işten çok sıkıldım

X