Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet canim D vitamini cook onemli, beni MS hastaligindan kurtardi, gebeliktede bebek icin cok onemli cogu hastaligin olmasini engelliyor

Keseyi gördün mü canım sen?bnimde çarşambs randevum var. Keşke kalp atışını da duyabilsek diyorum. Normalde 6.haftada duyuluyormuş kalp atışı.
Ben ilk gebeligimde cok heyecanliydim keseyi gormeye gittik kalbi atmiyomu dedim atiyo amacok kucuk duyamayiz dedi ama alttan ultrasonla denersek duyabilirsjn dedi olur dedim ve duymustum 6+5di cnm

Ben yazmıştım ama gorulmedi galiba bir dahaki aya kaldi
yeni bat 2 aralık

Benim ovulasyon 12. Gün oldu erken belli olacak bir çözüm yokmu ya günler geçmiyor bekledikçe
Canım ben senle aynıyım bizim yumurtlama bitti zaten erken daha başka şeylerle uğraş akışına bırak stres yapma lütfennn siteye girdikçe daha çok aklına geliyo ben iki gündür çok girmedim kafam rahattı

Stres yapmıyorum su konu ile ilgili kafama da takmıyorum. Yemin bile ederim hatta takmadigima ama bugun adete daha 12 gun kala yüzünü sivilceler sarmaya başladı. Iki ihtimal var ya gebelik başlangıcı yada d vitamini zehirlenmesi
Yumurtlamadan 4 5 gun sonra boyle olanlar var mı? Bana derseniz ki tüm bunlar cok saçma çok erken o zaman bende d vitamini konusuna yoğunlaşayim

Ben de 1 bucuk yildir onunla iyilesyim her hastalik icik cok iyi mucize gibi gercekten

Facebook 'ta gruplar var bununla ilgili canim. Biz gibi mucizeler ve daha iyi bilgiler de var bakabilirsin. Benimki fazla ise eğer hacamat düşünüyorum

Reactions: D-E
Haftasonu yatarak geçer pazartesi başlarım gene meraka :)

Ben ilk gebeligimde cok heyecanliydim keseyi gormeye gittik kalbi atmiyomu dedim atiyo amacok kucuk duyamayiz dedi ama alttan ultrasonla denersek duyabilirsjn dedi olur dedim ve duymustum 6+5di cnm

Ayy bilmiyorum ki canım alttan muayeneyi de sevmiyorum hiç ( bakalım çarşamba sadece kese mi görünecek yoksa içinde bebiş de görülür mü bilmem:) 6+0 olucam inş çarşamba günü.

Sadece kalsiyumunu baktir o normalse, vitamin d ne kadar yuksekte olsa hic bir zarari yok

Malesef öyle değil canim. Türkiye de satılan d vitaminleri katkılı. O yüzden vücuda birikip zarar verebiliyor . D vitamini zehirlenmesi deniyor. Ölümle bile sonuçlanabilir

koladan vazgeçemiyorum kahve zaten içmiyorum folik asite başladım ikinci ayıma girdim.. hergün meyvemi yiyorum akşamları yatmadan süt içiyorum bebiş için herşeye değer

Gorunce yazayim dedim hemen yatmadan once iciyorsan biraz saat farki koyarsan iyi olur canim.
Hem senin icin hemde vucudun icin.
Organlarin artik dinlenmekte oldugu zamanlardir :)

Herkeste belirtiler farklı oluyor cnm ama hamilede olabilirsin. Ama sivilce regl belirtiside olabilir bende ergen gibi geziyordum ortalarda sukur bugun regl oldum rahatladim :) artik klomene baslayabilirimm. Stres yapma kendinide dinleme dinlersen birsuru belirtin olur ben bildigin gebe gibiydim valla yurumem bile degismisti paytak paytak yürüyordum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…