Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende ayni şeyi dusunup kizdim aslinda ama eşim benden daha duygusal galiba.bende olsam ayni seyi yapardım,o mutluluk için herşeyi yapardım diyince bende duygulandim.ama zor iki taraf içinde annem beni 42 yaşında doğurmuş ben bile onlara bisey olacak diye korkuyorum onları düşünemiyorum bile

Bukadar erken idrar da cikmaz sikma canini.
Canim sen galiba bat gununden once anlamistin hamile oldugunu yanlis hatirlamiyorsam, kac gun onceden ogrendin, yazdiysan ozur dilerim ama cok mesaj oldugu icin unutuyor insan

Canim sen galiba bat gununden once anlamistin hamile oldugunu yanlis hatirlamiyorsam, kac gun onceden ogrendin, yazdiysan ozur dilerim ama cok mesaj oldugu icin unutuyor insan

Ben 8 gun kala test yaptım 1 2 saat sonra bariz pozitif olmuştu . Bozuk sandim tekrar yapmadım yada başka marka yaptım ondan cikmadi galiba sonra 3 gun kala direk ilk 2 dakikada çizgi cikti kan verdim 43 tu. Bilgi olsun sizlere . Erken döllenme vs değil normaldi

Teşekkür ederim canımm kan testinde öğrendim sancım olmustu aglama derecesine geldim acile gittik üşüttüm sanmıstım
Ama simdide kaybetme korkum var lekelenmem geliyor
Iyi dusun canim iyi olsun, allah isallah nasip eder saglikli kucagina alirsin bebegini

Evet canım ben keseyi gördüm 6. Haftanın içindeyim yarın özel muayneye gidicem İnşallah duyarım Rabbim sanada nasip etsin inşallah hayırlı haberler almayı

Amin canım hepimize inş..bnde bugün 5+2 yim. Çarşamba günün 6+0 olucam inş duyabiliriz. Yarın gidip gelince haber ver canım bakalım ne dicek doktorun:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…