Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen takip etmek lazım... bu ay herşey çok farklı ilerliyo. Tam net olarakda hamileyimde diyemiyorum... herşeyi akışına bıraktım bakalım. Rabbim hayırlısını nasip etsin...

HAHA SEN BENDEN YAS OLARAK BUYUKSUN AMACOK SICAK KANLISIN SEVDIM SENI KIZEY
26 YASINDAYIM 16 AYLIK EVLIYIM BURSADAN KATILIYORUM
Bursalı ve yaşıtım buldum bı tane sonunda selamün aleyküm canım Allah en kısa zamanda yüzümüzü güldürsün inşallah Rabbim sağlıklı evlatlar nasip etsin

Ben 4 haftalıkken öğrendim gebe oldugumu tesadüfen hiç aklımda yoktu ama simdide kaybetme korkusu var

Kızlar habelerde izledinizmi 56 yaşında ikiz bebek doğuran kadını,bilim nerelere geldi artik...
Umutsuzluğa kapılmak yok allaha şükür hepimiz daha genciz saglikliyiz,insllah doğal yollarla nasipleniriz.
Olmuyorsada her türlü teknoloji,tip hizmetimizde...bana umut verdi bu amcam teyze

Aynen vallahi çok şaşırdım bende Allahım tüm isteyenlerin kucagını doldursun inşallah

Canım ben gördüm tıp açısından güzel umut verici gelişmeler tabii ama kadının o yaşta doğurması ne kadar doğru tartışılır.. Çocuk 18 yaşına geldiğinde kadın 74 yaşında yani ne faydası olabilir ki o çocuğa hiçbişey veremez.. Bu şahsi fikrim tabii insanlar kendi zevklerini tatmin etmek için o yaşta çocuk sahibi olmamalı. Çocuğun geleceğini düşünmeli

Reactions: D-E
Pufff kızlar adete 5 6 gün kaldı son gebelik testinide yaptım negatif ff yine umutlar aralığa kaldı artık rabbimden hayırlısı isyan etmiyorum vardır bir hayir

Pufff kızlar adete 5 6 gün kaldı son gebelik testinide yaptım negatif ff yine umutlar aralığa kaldı artık rabbimden hayırlısı isyan etmiyorum vardır bir hayir

Canım daha erken bence erken umutsuzluğa kapılma. Günün bi gelsin bakalım azcıcık sabır :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…