Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlarr soğan kürüyle hamile kalan ne çok kadın varmış yaaa şok oldumm
Keşke içebilsem ben dee yaaa

neden çoğu arkadaş bat bilgilerini verip kayboluyor batı geçse bile dönüpte konuya bakmıyor

Sanırım insanlar negatifi görünce biraz kendilerini toparlamak istiyorlar. Yalnız ben bugün hiç iyi değilim yarım saattir acaip mide bulantım kasık ve bel ağrım var. Geçen ay 3gün erken gelmişti adetim bu ayda mı öyle bi durum olacak acaba. Test almamak için zor tutuyorjm kendimi

Bizimle muhattap olmuyolar heralde ahaha
olabilir
negetif bile olsa ben söylerim batını değiştiririm falan sonuçta burada birbirimize destek oluyoruz olmaya çalışıyoruz. gaza getiriyoruz falan. olumsuz olup yazan arkadaşlarda var. al bitane erken gebelik testi bekliyoz hadi

SON DURUMUMU PAYLAŞIYORUM KIZLAR HALA GELEN GIDEN YOK SADECE YOGUN SARI AKINTIM
VAR

Test yap canımmmsss

Ben arayamiyorum. Hayirli cumalar diye ararim cumartesiye kadar konuşur abartı ama böyle yani. Bu arada hayirli cumalar bak ise yaradı hatırlattı bana

Ahahsh kız yarıldım resmennn yaaa deli ayol

Ahahahha benimkide nie aramiosun hayirli cumalar die derdi hep bi keresinde valla unutuyorum hatirlatirsan ararim demistim gozunr far tutulmus tavsan gibi kalmisti :) hayirli cumalar cnm :)

Sizi gidi cadı gelinleeerrr ahahah okurken çok eğlendim. Benim kv kp ağzı var dili yok kız kıyamam onlara ben çok severim ikisini de Etliye sütlüye karışmazlar hiç gereksiz can sıkıcı sorular sormazla hem moral hep destek kendi anam babam gibi valla ay nazar değdircem kem gözlere şişşş

Kuzum alsam nolcak ki 8gün var daha. Ama önümüzdeki hafta içi alıp yapıcam en azından hamile miyim değil miyim bir nebzede olsa kafamı rahatlatayım

Ahahah masallah masalah allah bozmasin ins bende cok severim ikisinide hele kb valla kendi babam gibidir beni hic kirmaz uzmez hep arkamdadir. Vallaa biz grubun amacini sasirdik vurduk giybetin gozuneee :))

Kuzum alsam nolcak ki 8gün var daha. Ama önümüzdeki hafta içi alıp yapıcam en azından hamile miyim değil miyim bir nebzede olsa kafamı rahatlatayım
ee batlar aynı desene bende yaklaştı falan sandım benimde 8 günüm var varsada çıkmaz zaten büyük ihtimalle

O kadar geveze bir grup olduk kiii normaldir canımm 30 yaşındayım 14 aylık evliyim yarışmaya İzmirden katılıyorum
Sen canım?
HAHA SEN BENDEN YAS OLARAK BUYUKSUN AMACOK SICAK KANLISIN SEVDIM SENI KIZEY
26 YASINDAYIM 16 AYLIK EVLIYIM BURSADAN KATILIYORUM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…