Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
O kadar zorluyosa psikolojik değildir muhtemelen . Bebik olsa da olmasa da bele çok dikkat etmek lazım . Gebelik durumunda mahveder insanı
ben çok hareketliyim canım normalde tek gazım olsada karnım ondan şişsede deli gibi otururum bağdaş falan kurarım sandalyede şuan tek ayağımı bile altıma alamıyorum durum vahim yani şimdi sırtımı sonuna kadar dayadım koltuk hafif geri yattı öyle oturuyorum kendimi mal gibi hissettim baya 1 çuval şeker gibiyim hareketsiz oturuyorum canım sıkıldı bacak bacak üstüne bile atamıyorum

Burda öyle şeyler okudum ki .. Rabbim hayırlısıyla versin diyip oturuyorum .. 10 haftalık bebeğinden kürtajla ayrılmak zorunda kalıp 9 ay karnında taşıyıp 5 günlük miniğini kaybeden annelerimiz var .. Rabbim sabırlarını arttırsın hepsinin .. Vardır Rabbimin bir bildiği . Eşler de bizde istiyoruz istiyoruz da .. Kader , nasip bazı şeyler ..

Du bakalım kandan sonra olmazsa bir beyin cerrahına görünürsün böyle devam ederse . Bi yakı falan al istersen rahatlatır belki ?

Du bakalım kandan sonra olmazsa bir beyin cerrahına görünürsün böyle devam ederse . Bi yakı falan al istersen rahatlatır belki ?
en son gittim genel cerraha bu bölümle ilgisi yok dedi nöroloji yada beyin cerrahı dedi bende kızdım çıktım. yakıyı deneyebilirim doktor işi şimdilik askıda sürünmedikçe doktora gitmiyorum pek

katılıyorum canım bende uzaklaştıracağım kendimi uğraşacak birşeyler arıyorum

aynen herseyi hamileliğe yora yora kafalar gittiben de bir rüya görünce hemen bebeğe yoruyorum. Hatta millete soruyorum beni rüyanizda görmüyor musunuz diye sanki görünce gebe kalicam.

Anneme dedim gecen Allah askina anasın sen neden hic malum filan olmuyor dedim. He oldu var mi dedi yok deyince e beni germe o zaman diyor. Anneler de ahir zaman annesi

en son gittim genel cerraha bu bölümle ilgisi yok dedi nöroloji yada beyin cerrahı dedi bende kızdım çıktım. yakıyı deneyebilirim doktor işi şimdilik askıda sürünmedikçe doktora gitmiyorum pek
En azından canın yanmasın yakı belki işini görür

Benim kp sıkıntılı. Surekli konuşacağım bilgi verecegim nasihat edeceğim diye pesimde geziyor. Bende inatciyim. Müslüman olmasam önceki hayata inansam yemin ederim ki keci olduğum cok belliydi. Herif susmuyor susmuyor. Bende inadına susuyorum. Bi açıyorum agzina hemen kafin peşine düşüyor. Tuzu cok olmuş diyorum tuz zararli da bilmem ne de su da bu da tam 2 saat dinle gayri. Kayınvalide süslenir gezer bana zarari yok. Marka merakı var arada araypderi çanta fotoğrafı yollar alayim mi der. Bende pazar kadınıyım tabi o para cok deyince hurraa sen anamın hediyesini istemiyo musun? Böyle geçiyor günler. Evde gabor çanta var o takacağıma bezden dikerim daha güzel durur o gada çirkin gozukuyoru

Tam yerlesme lekelenmesi gb tarif edilenlere uyuyor aslinda.
Ister istemez bu kadar zaman gecince insanda emim olamaz tabii.
Lekelenmelerin bicok anlami olabilir ya 2 gunde 1 takip ister doktorun ya da gec dollenmeyi dusunup kese gorneyi beleyecektir aslinda.
Insallah guzel haberler alirsin ♡

Ya varya hep 2.yi dusunmuyorum kolay degil diyen birinden nasi boyle bi canavar cikti bilemiyorum tek dusundugum bu. Hafta sonu bos bos e bebekte gezdim cok eglenceliydi cok ozlemisim :) esimin se umrunda deil hicbirsey sinir sey

aynen ya bende oyle cok mutluyum, zaten esime haber verdigimdeki tepkisi hayirli olsun oldu. Sanki hani yan komsuya hayirli olsun der gibi . Dun sordum mutlu musun minicik eller ayaklar falan olcak diye. Benim bu olayua biraz alismam lazim diyor. Sanki hamile olan ben degil o.

Hah allah razı olsun bende valla sorsam mi diyordum. Yumurtlama sonrası 4. Gunum az önce miktarı epey fazla sarı hafif uzayan bi akinti geldi. O kadar çok ki adet oldum sandim gittim ki iç çamaşırın ici dolusu rengi sarı şeffaf. Çok az uzuyor

Ne alakasi var cnmmm önemli olan kendinr yakistirmak. Esimin babanesi var derki kadin dedigin az satisli olacak ustune yakistirmasini bilecek cuval giyecek ama en marka elbiseden guzel duracak die. Marka meraki ne yazikki bende de var ama bu hastalik bence cnm ya orjinalmi deilmi ilk gördüğümde anlarim mesela ama normal sosyeteden alip giydigim seylerde var tabiki. Ama cakma aslaaaa bide canta ayakkabi orjinal deri hayatta almam kullanmamda dokunamam bilee yaaa.. benimkide cok konusuyo kiz tek keliem soylemek icin ararim 45 dk konusur ve 5 dksinda konusmusumdur onuda duymamistir yada anlamamistir ayni seyi milyon defa soyler ayyy aklima geldi sinir basti haa :))

İnşaAllah canım şuan çıktım gidiyorum. Bakalım herdaim hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…