Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlaaaarrrrrrrrr
Sanirim regl oldummm az once camasirimda minnak bi kan vardi ped taktim ama valla acikca diyum cisimi yaptim gelen bisi yoktu ins devami gelirde pazar klomene baslarim :) ayrica sogan kürü :)

Ya regl dönemleri hiç eglenceli olmuyor yazacak biseyde olmuyor ki...su yumurtlama günleri gelsede haraketlensem acık

Kizlaaaarrrrrrrrr
Sanirim regl oldummm az once camasirimda minnak bi kan vardi ped taktim ama valla acikca diyum cisimi yaptim gelen bisi yoktu ins devami gelirde pazar klomene baslarim :) ayrica sogan kürü :)
Ya bu soğan kürünü içemiyorum ben midem almiyor,2 kere yaptim geri kustum.
Yokmu bu mereti içmenin kolay yolu pipetle denedim burnumu kapatarak yine icemedim

ee batlar aynı desene bende yaklaştı falan sandım benimde 8 günüm var varsada çıkmaz zaten büyük ihtimalle

Aynen bizim aynı gün. O yüzden senin belirtilerini takip ediyorum ne alemsin diye. Bugünü atlattık mı haftasonu göz açıp kapayana kadar geçer. Pazartesi de geçsin salı günü testi patlatalım beraber.

Yokmu bu mereti içmenin kolay yolu pipetle denedim burnumu kapatarak yine icemedim
Valla cnm bende ilk kez deneyecem ama sekersiz cay gibi demisti burda bi arkadas bilmiyorumki kusma olmazsa ins herturlu içecegim

ben herşeyi ciddiye alırım normalde canım öndeki tarihte olanları merak ediyorum şahsen günü geçen batını söylemeyen silinse yada listenin altına alınsa olur aslında
Cok acimasiz gordum seni ahahah aslinda benimde yeni bat 3 aralik oldu şükür :)
Guncellemeler yapilsin bence dimi ama

Valla cnm bende ilk kez deneyecem ama sekersiz cay gibi demisti burda bi arkadas bilmiyorumki kusma olmazsa ins herturlu içecegim
Yok kuzum Ya ne şekersiz çayı öyle kötü kokuyorki,bende başlıycam bugün bu sefer burnumun ucuna parfüm sıkarak içeceğim :)))

Aynen bizim aynı gün. O yüzden senin belirtilerini takip ediyorum ne alemsin diye. Bugünü atlattık mı haftasonu göz açıp kapayana kadar geçer. Pazartesi de geçsin salı günü testi patlatalım beraber.
aa doğru konuşmuştuk ben unutkanım biraz bu yakı beni gıdıklandırıyor yav bi bel ağrım var işte en belirgin acıkta karnım acıyor rahat hareket edemiyorum şu sandalyede dümdüz oturmaktan nefret ediyorum illa ayağımı bacağımı bi taraflara dayanamak bağdaş kurmak istiyorum ama yok çok sıkıldım
Cok acimasiz gordum seni ahahah aslinda benimde yeni bat 3 aralik oldu şükür :)
Guncellemeler yapilsin bence dimi ama
acımasız demeyelimde her konuda ciddiye alırım yoksada söylerim girmezsem gene girmem neticede hepimiz birbirimizi merak ediyoruz listenin yenilenmesi lazım açan arkadaş yazdığı konu güncel değil diye bu konuyu açmıştı arada kontrol etse olur

Bugün şenlik buralar :) Bebeler olunca sayfanin hali icler acisi olur
2 haber var galiba beklenen

A ALYAESEN Leke fln hayirdir insallah

Aslinda haklisin cnm.. listede cok kisi var ama o kadar kisi aktif halde yazmiyor zaten bide bati degisen kişiler var onlarida guncellemesi lazim saka olarak acimasiz dedim cnm yanlis anlama

Canım ben bu ay yaptım soğan kürü. Anlatmıştım burda da. İlk birkaç gün afedersin öğürür gibi oldum içerken. Burnumu tıkayıp içtim. Ama sonra tadına alıştım resmen. Şekersiz çay gibi geldi. Tatsız tuzsuz bişey. Çayı şekersiz içemem ben hiç,bi şeker atar tatlandırırım illaki. Düşün soğanı içtim hala şekersiz çayı içemiyorum:)) Bebişi düşününce içilir valla zorladım kendimi içtim:))

Aslinda haklisin cnm.. listede cok kisi var ama o kadar kisi aktif halde yazmiyor zaten bide bati degisen kişiler var onlarida guncellemesi lazim saka olarak acimasiz dedim cnm yanlis anlama
şu 8 günü geçirirsem bende aktif takılmam muhtemelen akışına bırakmayı düşünüyorum bu ayda yoksa taktıkça canım sıkılıyor salcam gitcek ama genede olumlu olumsuz haber ederim gerçi olumlu olursa daha çok buralarda takılmam gerekecek :))

Bende dedim gebe olunca bizi terkmi edecek? Neyseki diger durum icin soylemissin ayy bence o yerlesme kanamasiydi ve insallaah gebesin cnmmm

Aaa ayni benim esim yaa ama bebrk olunca kucaginda indirmedi :)hala simdi o uyutur oglumuzu yemegini yedirir falan evdeyken bana is kalmaz valla :)ilk duydugunda hee cnmm her gebeymissin tebrikler demisti mikrooooppp

ayni ayni bizdede oyle uyutur yedirir gezdirir lavaboya dahi goturur ama yinede iste ilk zaman alismasi gerekiyor heralde babalarinda. Alisma sureci diyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…