Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ayni ayni bizdede oyle uyutur yedirir gezdirir lavaboya dahi goturur ama yinede iste ilk zaman alismasi gerekiyor heralde babalarinda. Alisma sureci diyelim
Yok cnm ya bizimkiler azicik agir abi sanirim duygularını belli edemiyorlar o güzel haberi veridigimdeki tepkisini cok merak ediyorum haa :))

Bende dedim gebe olunca bizi terkmi edecek? Neyseki diger durum icin soylemissin ayy bence o yerlesme kanamasiydi ve insallaah gebesin cnmmm
benim hiç kanamam olmadıki canım bata 8 gün var hiç yerleşme kanaması olmadı. hamile olursa çok bilgiye ihtiyacım olur gidemem ama değilsem pekte sallamicam açıkcası acık gezim tozim eğleniyim amannnn

İnşallah bunlar hepimiz için hayıra alamettir. Benim de her aydan farklı bir hissim var belki bu düşünceye yoğunlaştığım için belki de gerçekten hamile olduğum içindir

İnşallah bunlar hepimiz için hayıra alamettir. Benim de her aydan farklı bir hissim var belki bu düşünceye yoğunlaştığım için belki de gerçekten hamile olduğum içindir
eşimde diyo içime doğuyor bu ay olacak diye anneside öyle hissediyor pek dile getirmesede ilaç falan vermiyor dünde annem yeğenime patik almış anneannem senmi alacan onu ha bebeğin bi olsunda kızmı erkekmi ona göre al dedi. ki anneannem alzarmır eşimle birbimize baktık kaldık

Kızlar heyecandan carpintim başladı aradim ama doktor odasında yok 10 dakikaya gelir dedi .ellerim titriyor resmen ,böyle bir şey olamaz yaa...

benim hiç kanamam olmadıki canım bata 8 gün var hiç yerleşme kanaması olmadı. hamile olursa çok bilgiye ihtiyacım olur gidemem ama değilsem pekte sallamicam açıkcası acık gezim tozim eğleniyim amannnn
Tamam rezil olmus olabilirim ama karistiriyoda olabilurim dimi ama insanlik hali ayy cok utandim suan yaa ozur dilerim

HAHA SEN BENDEN YAS OLARAK BUYUKSUN AMACOK SICAK KANLISIN SEVDIM SENI KIZEY
26 YASINDAYIM 16 AYLIK EVLIYIM BURSADAN KATILIYORUM

Ay İzmir’de olaydın da bi kahve içeydik kızzz Sıcak kanlıyım ama kıymet bilen yok iştee aah ah Benim burda arkadaşım yok hiç, normalde kendi kendime yeten biriyim de bazen arıyor insan.. Hayatım boyunca arkadaşlarımdan kazık yediğim için kimseyle yakınlık kurmayıp bir duvar ördüm valla az insan çok huzur 2 ay arayla evlenmişiz vay canınaa bebişlerimiz de aynı zamanlarda gelir inşallah

Ya bu soğan kürünü içemiyorum ben midem almiyor,2 kere yaptim geri kustum.
Yokmu bu mereti içmenin kolay yolu pipetle denedim burnumu kapatarak yine icemedim

Kız ben de içemiyorum onu yaaa şekersiz çaya benzese seve seve içerim valla ama alakası yok valla ben de kustum içtiğimdee. Biz de incir havuç deneyelim barii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…