Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Başım da birşey yok ama belim ağrıyor ya hep yan yatmak zorunda kaldım yüzüstü de bilerek yatmak istemedim

Bende sanki adet olacakmışım gibi hissediyorum. Karnım baya şişti eşim dün hatta sordu sen regl mi oldun karnın şişmiş diye. Ya bu ay erken gelecek yada bi durumlar olacak

Merhaba arkadaşlar.Ben yeniyim burda konu açacakdım fakat nerden açıldığını bulamadım bir türlü. Ben 5 yıllık evliyim ve ilk zamandan beri hiç korunmadık eşimle.Son 2-3 yıldırda çocuk istedik fakat olmadı.Polikistik over var bende tabi bide evlendikten sonra birden bi 30 kilo alımım oldu zeynep kamile aşılama için başladım geçen senelerde yumurtaları büyütmek için hap kullandım fakat işe yaramadı ilk aşılamayı bile yapamadık.Benim konu bayağı uzun aslında ama ben sizlere şunu sormak istiyorum.Bundan onceki adet dönemimde yani eylül sonları ekim başlarında ovülasyon testi alıp deneme yaptık. Testte sürekli çift çizgi çıkmıştı. Denemelere o süre içinde devam ettik. Daha sonra benim içimde sürekli bi umut vardı adet günüm daha gelmeden idrar testi yaptım.2. Çizgi silik şekilde sonuç verdi.Tabi ben merak edip ertesi günü kan testi yaptırdım ve sonuç 5. Küsürdeydi.Adet günüme daha 10 günden fazla vardı sanırım. Daha sonra olumsuz oldugunu düşündüm tabi .Sonrasında bigün pembe şekilde bi leke geldi peçeteye gün boyu başka bişi gelmedi.2 gün sonrasında kahverengi geldi. Ara ara böyle şeyler oldu.herneyse sonra hiç bi adet belirtisi olmaksızın kahverengi ve pembe renkte akıntılar gelmeye devam etti.Bende onu adet olarak saydım.fakat normalde 2-3 kutu ped bitiren ben bu sefer hiç ped kullanmadım.15-20 gün böyle devam etti.En son 2 gün önce kadın hastalıklarına gittim lekelenmem olduğu için uzun zamandır.doktor muayene etti alttan rahim duvarının kalınlaştığını söyledi ve bana progestan verdi kanamayı keseceğini söyledi.Benim nedense bu ay çok değişik sürekli içimde bitmeyen bi umut var.Dün sabah bir test yaptım ve sabah direk evden çıkmıştım akşam eve geldiğimde baktım test bu şekilde sizde yorumlarmısınız

Eklentiler

• 89D32BEA-0A0A-42BB-8386-C5BA8116304F.jpeg
    89D32BEA-0A0A-42BB-8386-C5BA8116304F.jpeg
    25,6 KB · Görüntüleme: 64
Erken sanirim. O testin 21.gun yapilmasi lazim 10ve uzeri cikmasi lazim normal olmasi icin canim. 10ve uzeri ise yumurtlama kaliteli birsekilde oldu demekmis

Ben aklıma geldi diye onuda söyledim. Ama siklus ortası 1.3 arası normalmiş galiba

Hamile arkadaşlarım benim için ovülasyon tes ti yapar mısınız benim testlerim 8 gündür hep pozitif cıkıyor koyu bir şekilde hamilelik ile alakalı olabilir diye duydum o yüzden sizlerden ricam yapıp beni bilgilendiren olursa çok ama çok içim rahatlayacak

Kızlar kan verdim 4 de sunucu alacağım. Doktor adetin üstünden 10 gün geçmezse kan da da ıdrar dada net birşey çıkmaz ama yine de yapalım dedi .hayırlısı inşAllah iyi dileklerinizi bekliyorum. ..

1. @Sekermatik 26 ekim
  2. @Hebehubele 28 ekim
  3. @kumsal_0707 29 ekim
  4. @ilgimdisi 30 ekim
  5. @gcm19944 31 ekim
  6. @yeteramabukadar 31 ekim
  7. S sevgi5781 31 ekim
  8. @ankarali_94 31 ekim
  9. @sozkan56 1 kasım
  10. @kahverayihasii 1 kasım
  11. @gonendi 1 kasım
  12. @benderyayimki 1 kasım
  13. @glycl06 2 kasım
  14. @ocak_kizi 2 kasım
  15. Delidolu30 Delidolu30 2 kasım
  16. @Vintageseven 2 kasım
bu arkadaşlar nerede ne durumdasınız kızlar varmı bir gelişme ??
yok canım ben adet oldum doktorum klomen ve estrofem verdi yumurtaları uyarmak için bakalım sabırla bekliyorum

X