Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Daha once olmustur belki ama tabi test ne islevlerden gecti sasirmista olabilir :) sukur camasir suyuna basmamissin hazar sari ya bembeyaz olsun istegine kapilmamissin ahahahahhhahahah :))

O sarılıkta gitmezse sırada o var. Misler gibi olsun ama bu aldığım 50 li bir kutu idi hic çizgisiz cikmadi mübarek su ana kadar 20 kullanmışım 2 aydır ama hepsinde çizgi cikti bi süre sonra. E gecen ay adet oldum. Cizgi net çıktığı gün başladı hatta adetim. Bu kutudakilerde bi sıkıntı olduğu hissine kapıldım. Pazartesi yapmayı düşünüyorum yumurtlamadan sonraki 1 hafta dolmus oluyor. Yine aynı olursa birde adet günü 15 kasım yaparım adet olmazsam. Yani bu bugünün oyuncağı idi artik pazartesi bi oyuncak daha yapacağım kendime

Canim o markaninki sikintili biraz. Cogu kisiye yalnis pozitif gostermis. Baska markaninkini al sen onunla deneme pek saglam degil

Kuzucum ben bunlarla oynuyorum filan da bu bir umutla cizgi bekleyen insanları yıkar öldürür. Birde onu düşündüm. Kiz baksana sen sahitsin gecen ayda pozitifler çıkmıştı. Şimdi de cikti. Bence bunların tarihi geçiyor . 2018 diyor ama bilemiyorum. Daha once laboquick cok iyiydi yahu

Ne yalan diyim gecen ay benim innovita markamda pozitifti ve malesef yikildim. Oyuzden busefer onlari kullanmicam normal eczaneden alacagim. Resmen insanlarin duygusuyla oynamaktir bu. Ya merdiven alti firmalar yada taeihi gecenlere yeni ambalaj yeni tarih basip yeniden satisa koyuyorlar. En guzeli kan testi zaten bunlara guven olmaZ

Ay insallah iyidir canim. Pazartesi doktoruma gidecegim. Saglik ocaginda hepsi yapilmiyor diye biliyorum. Ama bi soran olursa bizede bilgi versin.

Bu testler benimde ömrümü yedi genetik testler özellikle çok zor .. hepsi bir hastanede olmuyor 2 si var diğeri yok 3 testim kaldı yarında onun için gideceğiz başka bir hastaneye hepsi de uzak yerler bu sefer olur inşallah ondan sonra hangi testi nerde yaptım toplu şekilde yazacağım ben çok uğraştım başkalarına yardımcı olur belki ..

Aynen oyle kuzum . Benim daha 30 tane valla.

Kuzum dün yapılan test sonuçlarım cikti. Progesteron 2 çıkmış . Yumurtlamadan 2 gun sonra 2 normal mi hiç bilgin var mi

Kızlar bu övülasyon testinin gebelik gösterdiği kesinmi ? Benim 6 gün var batıma bugün merak ettim yapayım ne çıkacak dedim ikinci çizgi yok denecek kadar az çok üzüldüm

Sanırım regl oldum afedersiniz silince kahverengi akintim oldu hay Allah ya büyük kizim çok ağlıcak yine kardeş diye

Canım soğan küründen sonra çivanperçemi filan yapın diyodu Saraçoğlu. Ama iki kür aynı anda yapmak sakıncalı olabilir. İnciri sonra yap olmazsa. Bn onu da yaptım ama onu daha zor içtim çok tatlıydı :))

Selam kızlar yeni isimler var bir sürü benim dönem arkadaşlarım kaybolmus. Ben bugün pembe akıntı yaşadım.devamı gelmedı ne kadar sürer acaba böle öğlen 12 de oldu gelen güden yok

Sen o kutudakileri bize dagittaa sevinek azcik testleri sag sol yapmaktan hayali cizgi gormeye calismaktan yildik:))) sen baska bi test daha al cnm ya bu testler insani gunaha sokar vallaa :) ben eczaci arkadaşımla pazarlik yapiodum 5 yl tanesi 5 tane alayim 20 tl vereyim dedigim olmustu ahahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…