Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
onuda denedim ama olmuyor gene aynı yiyorum gözüm doymuyor bi kere bi yemek yapıyorum 2 gün yiyoruz sanki yetmeyecekmiş gibi geliyor geçen yarım ekmek yedim doymadım ben diye dolandım durdum :KK43:
Vitamin mi kullaniyorsun yoksa canım.. bende şu an öyleyim doymak bilmiyorum resmen.. benim vitamin kullanmaya başladıktan sonra oldu

O ikinci cizgimi amaaan yareppimmm ahahahha kiz bence sen bu teste cok cis koymussun ahahahah

Öyle dediler bacim. Kovayla mi döktün dediler :temizlik:elim bol bacim elim bol. Bi forumda kadının boyle cikmis (kadının yalnız erkeğin degil :KK70: ) demişler ki testi yika. Bekleme çizgisi yıkayınca gider kalan çizgi senindir demişler. Bende yikadim efenim isim yoktu bugun buna adadım günümü . Buyrunuz gıcır gıcır test. Bu laboquick bozmaya başladı. Size inerim şudur ki cisikoyu maximum 3 damla koyun. Benimki herhalde 250 ml kadr olmuş test kafayı yedi. Ama görmüş oldum ki test cok koyunca yanlış
20171102_201731.jpg
sonuç veriyorHoppa

Öyle dediler bacim. Kovayla mi döktün dediler :temizlik:elim bol bacim elim bol. Bi forumda kadının boyle cikmis (kadının yalnız erkeğin degil :KK70: ) demişler ki testi yika. Bekleme çizgisi yıkayınca gider kalan çizgi senindir demişler. Bende yikadim efenim isim yoktu bugun buna adadım günümü . Buyrunuz gıcır gıcır test. Bu laboquick bozmaya başladı. Size inerim şudur ki cisikoyu maximum 3 damla koyun. Benimki herhalde 250 ml kadr olmuş test kafayı yedi. Ama görmüş oldum ki test cok koyunca yanlış Eki Görüntüle 2062760 sonuç veriyorHoppa

Yani simdi cizgi dogru mu yanlis mi kacirdim muhabbeti :))

Ahaha bizde 5lerle cok ugrasiyoruz valla 7 yr gectilermi canavara donusuyorlar hamile kalirsam kiii insallaah 7.siniflarin dersini bırakırım vallaa :)

Allah sizin de bizim de yardımcımız olsun canım zor iş çocuklarla uğraşmak. Artık biraz da kendi çocuğumuzla ilgilenelim inş :dua:
Soğan kürünü de sitelerden bakma bnce canım dediğim gibi resmî internet sitesi 1tane onda da ürün satışı filan var. Kürler yazmıyordu. Bn adamın kendi dediğini yaptım valla. Rabbim nasip etti oldu. Bu forumdada vardı soğan kürü sayfaları bakabilirsin onlara da

Kizlar yaaa yetisemiyorum ama ben muhabbete:110:

Kan sonuclarim cikti bilgisi olan var mi ?

Eklentiler

• 20171102_203754.png
    20171102_203754.png
    84,2 KB · Görüntüleme: 87
Öyle dediler bacim. Kovayla mi döktün dediler :temizlik:elim bol bacim elim bol. Bi forumda kadının boyle cikmis (kadının yalnız erkeğin degil :KK70: ) demişler ki testi yika. Bekleme çizgisi yıkayınca gider kalan çizgi senindir demişler. Bende yikadim efenim isim yoktu bugun buna adadım günümü . Buyrunuz gıcır gıcır test. Bu laboquick bozmaya başladı. Size inerim şudur ki cisikoyu maximum 3 damla koyun. Benimki herhalde 250 ml kadr olmuş test kafayı yedi. Ama görmüş oldum ki test cok koyunca yanlış Eki Görüntüle 2062760 sonuç veriyorHoppa
:KK48:Canım bu markada dikkat ettim ben ovülasyon 3-4 damla gebelik için olan testlerde de 2-3 damla yazıo fazla koymuş olabilirsin gerçekten bide bekledikçede sararıo bazı testler

Arkadaşlar iyi akşamlar
Adetimi 1 gün geçince beta hcg 1.4 cıktı dr um cmtsiye kadar bekleyelim dedi ben sonradan beta hcg yükselen hiç duymadim internette yazıyor ama sizin hiç etrafınızda böyle olanlar oldumu adetim 3 gün geçti buarada kızlar

Canım ben kendimi çok dinlemedim açıkçası ama adetime bir hafta filan kala karın ağrım başladı. Kasıklarıma ara ara sancı girdi. Ben kesin adet oluyorum diye düşündüm. Ama olmadım. Soğan kürü yapmıştım o gecikme yapacak sanırım diyordum ki testte çift çizgi gördüm. İnş senin de öyle olur canım
Allah razı olsunnnnn inşallahhhhh :KK200:

Yikadinmiiiiiii inanaaamiiiiiyorrrrrummmm :))) bunca entrikanin sonucu bacim gebemisin ahahahah :))

Allah sizin de bizim de yardımcımız olsun canım zor iş çocuklarla uğraşmak. Artık biraz da kendi çocuğumuzla ilgilenelim inş :dua:
Soğan kürünü de sitelerden bakma bnce canım dediğim gibi resmî internet sitesi 1tane onda da ürün satışı filan var. Kürler yazmıyordu. Bn adamın kendi dediğini yaptım valla. Rabbim nasip etti oldu. Bu forumdada vardı soğan kürü sayfaları bakabilirsin onlara da
Seda sayana falanda cikmis ordada soy sogani.diyo ama sitelerde oyle gorunce kafam karisti ama sonuc olarak test edilmis onaylanmis tarif var benn aklimi karistirmicam insallaah seninki gibi yapacam cnm bide incir.kuru var onuda yapsammi fazlami olur sence?

1. @Sekermatik 26 ekim
  2. Hebehubele Hebehubele 28 ekim
  3. @kumsal_0707 29 ekim
  4. I ilgimdisi 30 ekim
  5. @gcm19944 31 ekim
  6. @yeteramabukadar 31 ekim
  7. @sevgi5781 31 ekim
  8. ankarali_94 ankarali_94 31 ekim
  9. @sozkan56 1 kasım
  10. @kahverayihasii 1 kasım
  11. @gonendi 1 kasım
  12. @benderyayimki 1 kasım
  13. @glycl06 2 kasım
  14. @ocak_kizi 2 kasım
  15. @dyydem 2 kasım
  16. @Vintageseven 2 kasım
bu arkadaşlar nerede ne durumdasınız kızlar varmı bir gelişme ??
29 unda geldi benimde maalar gelişme yok doktor klomen ve folik asit verdi bakalim:KK43:

Kizlar yaaa yetisemiyorum ama ben muhabbete:110:

Kan sonuclarim cikti bilgisi olan var mi ?
Referans araliklariyla baktigimda sikinti yok gibi fsh cok onemliymis bide prolaktin prolaktin ii cikmis fshida tam anlamadim ama ahahah gosterdigimde bilgilendirirsen sevinirim kizlar bu hormon testini sadece kadin dogumcularmi yapio yoksa saglik ocaginda falan yaptirabilirmiyim?

Yikadinmiiiiiii inanaaamiiiiiyorrrrrummmm :))) bunca entrikanin sonucu bacim gebemisin ahahahah :))

Yika demişler ne bileyim kadınım ben yika deyince itirazsız yikadim . Kiz sadece suya tuttum :halay::skandal:ve evet hala çizgi var daha yumurtlayali 3-4 oldu imkansız bir pozitif bu

Yika demişler ne bileyim kadınım ben yika deyince itirazsız yikadim . Kiz sadece suya tuttum :halay::skandal:ve evet hala çizgi var daha yumurtlayali 3-4 oldu imkansız bir pozitif bu
Daha once olmustur belki ama tabi test ne islevlerden gecti sasirmista olabilir :) sukur camasir suyuna basmamissin hazar sari ya bembeyaz olsun istegine kapilmamissin ahahahahhhahahah :))

:KK48:Canım bu markada dikkat ettim ben ovülasyon 3-4 damla gebelik için olan testlerde de 2-3 damla yazıo fazla koymuş olabilirsin gerçekten bide bekledikçede sararıo bazı testler

Kuzum ben damlaliga gelenin hepsini döktüm. Bu test inanılmaz hassas idrarın çoğunu sevmiyor. Ama hamileyken adetime 8 gun kala boyle olmuştu. Sonra hamile olduğum ortaya çıktı. Doğru mu yanlış mı bozuk saat mi belirsiz bi test:KK56:

X