Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay kuzum allah razı olsun senin kalbin güzelmiş gülmeyi bile beceremeyen şaka anlamayan var . Güldüysen ne mutlu
Gulmeyide guldurmeyide cok severim cnm ama su ara pek halim yok malum durumlardan gebeysem gebeyim deilsemde regl olayim artık valla uyku tutmuyir geceleri sabahlarida uyanamiyorum bayilazaaaaaammmm :)

Bana da yakin da bi turlu soramadim. Bu testleri acıbadem de yaptirdim. Cok pahalı geldi.
Ben dayanamadim pazartesi 14e randevu aldim hemde baska bi doktordan aaglikocagi yapmıyorum derse adetimde yarin gelirse tam 3.gunu oluyor cnm ama adetliyken muayene ederse korkuyorum bu arada doktorun adi fethiye kadindir dimi resmi cismi yok bilemedim :))

Iyi aksamlar kızlar ne kadar kalabalık olduk böyle artık konuları bile takip edemiyorum yaaaa,arada bir sürü şey kaçıp gidiyor.
Ilaclar,kürler tamam peki okuduğunuz dualar varmı kızlar yer gök dua ile...meryem suresi okunmaliymis 41 defa,ezbere bilsem okuyacam ama kitaptan çok zor oluyor. Ya varis,ve ya şafi esmalarini hep okuyorum sizin varmı bildiginiz

Gulmeyide guldurmeyide cok severim cnm ama su ara pek halim yok malum durumlardan gebeysem gebeyim deilsemde regl olayim artık valla uyku tutmuyir geceleri sabahlarida uyanamiyorum bayilazaaaaaammmm :)

Bak sana bi taktik . Şu andan itibaren ben hamileyim de ve kendine oyle davran. Baktin negatif cikti ben psikolojik düşük yaptım dersin kendi kendine. Ne zarari olacak sanki bir süre gebeliğin. Yoksa da yok değildir o psikolojik düşüktür o doktorlar salak bilemez de ondan

Iyi yapmissin canim. Insallah olmazsinda hic gerek kalmaz. Valla beni muayene etti. Yumurtaliklara bakti. Artik alistim. Hemde doktorum erkek. Ama hiç bakmiyor. Fethiye kadindir kesin. Netten bak istersen fotosu vardir belki.

Kızlar aranızda hayıt tohumunu deneyen var mı ? Ben bu ay denedim deneyip hamile kalan varsa yazsin Arel13 canım beni de ekle bat 10 kasım

'Ya halik'te var rahim için canım.

Ahahah benim seninle iletişimi cidden koparmam lazim cnmmm :))zaten oyleyim kiz avmlerde kapilardan gecmemeler agir kaldirmamalar gece ceviz kivi yemeler yakinda sakaciktan dogum bile yaparim ben :) hastaneyede beklerim insallâaah :))

Canim 230 tl tuttu. Ozel saglik sigortam var %40 karsilamiş hali bu fiyat. Cok pahali orasi. Ben uygun bir yer arastiracaktim ama artik eşim yaptiralimda kurtulalim dedi.
Acaba bu testler icjn devletemi gitsem? Ama devletteki doktorlarda cok hoookela oluyolar bacim yaa gebemiyim die girerim safrakesesi ameliyati yapip yollarlar vallla allah muhafaza

Acaba bu testler icjn devletemi gitsem? Ama devletteki doktorlarda cok hoookela oluyolar bacim yaa gebemiyim die girerim safrakesesi ameliyati yapip yollarlar vallla allah muhafaza
Hahahahaa tövbe tövbe Allah korusun. Doktor cok onemli. Bi de farkli yere gidince illa muayene ediyorlar. Direk testleri yaptirsalar ne olur sanki. Valla zor isler. Maddi manevi yıpraniyorsun. Sonu güzel olsun diye doktor ne isterse yapiyoruz.

Ben farkli bi doktordan randevu aldum cnm pazartesi saat 14.10a kendi doktoruma gitmek istemiorum. Kuzu kuzu gelmisim yatmisim onune yapmissin muayeneyi ee nie istemio sun hormon testi alttan bakinca belli oluyor sanki cok kizginim dedigi cikmazsa hele yarinda regl olamazsam bidaha kapisindan gecmicem. Cok agrim var bu arada misafirimde var yarin gelirse yandigimij resmidir haaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…