Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bana o kuru annem ilk gebeligimde sutum olsun die dogumdan sonra yani ilk 10 gun yapip yapip iciriyordu ben seviodum ama yaa :) tamam cnm once sogani yapayimda :)

Ya ben bunun 50 sine 30 lira verdim. Hepsini yere döşeyip üstüne eşini isetme hissi var içimde gıcık testler valla dağıtayım tatlim iseyin bırakın kenara tam elalem catlatmalik. Ay benim olmayan ay bile pozitif çıkıyor şekerim dersin

Seninle yasayan insan yaslanmaz vallaa bugun mesajlarini okurken gulmekten bir hos oldum vallaa Allahimda seni guldursun cnm yaaa :))

Millet nerdesiniz yaww ben grupta kekik demleme adet getirir die okumustum bugun denedim ondan beridir nasi bi agri anlatamam benim safak dogan gunes insallaah

Normal aktardanmi gidip alayim yoksa sallama caylar var onlardanmi alayim zaten yarin gelmezse pazartesi doktora gidecegim..
Sallama olani iki tane kupaya koy kaynar su dok agzini bardak altligi cevir demle 5dakka. Gunde ikibkez sabah aksam iciliyor. Genelde ben birgunde sokulurdum 3gunden fazlasi zarar

Sallama olani iki tane kupaya koy kaynar su dok agzini bardak altligi cevir demle 5dakka. Gunde ikibkez sabah aksam iciliyor. Genelde ben birgunde sokulurdum 3gunden fazlasi zarar
Saol cnm yarin ilk isim marketten almak olacak yesil cayla karisik olani var evde ama ise yararmiki

Canım sen baya tecrübe edinmişsin bişe olursa sana danışcam

Kızlaaaarrrr kırmızı kart yiyince sesim soluğum kalmadı
Şimdi işin yoksa bekle dur sil baştan.. Ve bu sefer aklımda daha çok soru.. hayatımda ilk kez 32 günde adet oldum resmen şoktadayımm Doktor randevusuna kadar zor sabreedicem Salı’ya kadar. Bakalım neler olcak.. İnşallah şu Bat yakın olanların hepsi hamile haberi verir de seviniriz azcık yaaaa hadi kızlar sıkın dişinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…