Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bende varım yeni düşük yaptım 5 haftalık bebişini kaybettim kanamam bitti korunmuyorum hemen olur mu diyorum acaba inşallah hepimiz 2018 hamiş olarak gireriz
Geçmiş olsun canım ben de Haziran'da düşük yaptım arada bir de kimyasal gebelik gelişti.. pes etmek yok.. inşallah en kısa zamanda kavuşuruz meleklerimize

Bende bugun deli gibi yemek yedim. Catladim resmen. Az once istah olur diye okudum ve direk acıktım

Ben ilk denediğim ay göğüslerim patlayacaktı şiştiler, sonra aşırı kasık ağrılarım, yorgunluk bitkinlik gece midem bulanıyor, gidiyorum lavaboya afedersin çıkarmaya çalışıyorum falan triplere girdim tabi hepsi psikolojikmiş

Bugün adetin ilk günü 3. Günü gitsem mi diye düşünüyorum. Yada bu ayda deneyip sonraki dönem mi gitsem kararsızım. Hiç hazır hissetmiyorum doktor için
Bence erteleme canim. Mesela herhangi bir degerin dusuk ya da yuksekse onun tedavisini olursun hemen.

Evet bunu söyleyen erkek doktor doktorlarların çoğunun bir birleriyle çelişkili zaten .

20 ekim

Hepinize hayirli evlatlar diliyorum uzun bekleyis sonucu bende cok sukur hamiş gircem 2018 e tum bekleyenlere nasip olur insallah

Çok teşekkürler canım.Allah bebeğine ve sana sağlık versin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.Umarız bizde 2018 e kadar güzel haberler veririz.

Bence erteleme canim. Mesela herhangi bir degerin dusuk ya da yuksekse onun tedavisini olursun hemen.
Eşimle beraber ikimiz de görünecez aslında doktora. Çünkü onun çocuklukta yüksekten düşme durumu da var. O sıra dr. Çocugu olmayabilir demiş ama o zamanın şartları tabi.. daha sonrasında da gitmemiş hiç. Annem memleketten gelecek önümüzdeki ay onunla giderim doktora. Anne cok büyük destek oluyo insana gerçekten.

İnsanın yanında annesi olması ne güzel :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…