Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu arada psikolojik olarak bir sürü hepimiz farklı farklı belirtiler yaşıyoruz yani öyle sanıryoruz. Vücudumuzdaki her değişikliği bebek var galiba diye ama doktorumun söylediği aynen şu hamileleğin 5 6 haftasına kadar hiç bir belirti olmaz regl ağrısı dışında .

Ben de idr
Benim 3 yaşında bir oğlum var. 6,5 haftalık bir düşük, bir de kimyasal gebelik geçti başımdan. Vücudumu çok dinlediğim doğru ama bazı belirtiler normalden farklı oluyor gebelikte.. eğer bunu söyleyen erkek doktorsa teorik bilgiden öteye geçmez bence :) her gebelik kendine özgü.. bazı gebelerde belirti olmaz, bazılarında erkenden başlar. Kişiden kişiye, gebelikten gebeliğe değişir..
Ama psikolojik belirtiler konusu da doğru :) sürekli bu konuya odaklanınca vücut o tepkileri veriyor bazen..
Hayırlısı :)

Selammm bende istiyorum yeni yıla hamile olarak girmeyi :)) ancak bat bilmiyorum çünkü kontrol hapını yarıda kestim fakat adet olmadım 14 gündür.

Benim bat 30 ekim kimyasal gebelikte aynı belirtileri adetten 1 hafta önce yaşadım bu sefer de aynı sık idrara çıkma kasıkta ani kasılmalar hafif mide bulantısı yorgunluk uyku hali psikolojik değilse inşallah sağlıklı bir gebelik olur Rabbim kucağımızı doldurur

Hayır..Gitmedim
O zaman adetinin 3. günü git canim. Muayene edip yumurtaliklarina bakar. Bazi hormon testleri yaptirir. Folik asit içmiyorsan onu kullanmani soyler. Iliski konusunda hangi donemde yapmaniz gerektigi hakkinda bilgi verir. Benim bildiklerim bu kadar.

Selammm bende istiyorum yeni yıla hamile olarak girmeyi :)) ancak bat bilmiyorum çünkü kontrol hapını yarıda kestim fakat adet olmadım 14 gündür.

Hoş geldin canım batı belirsizlerin arasına inşallah sen hamilesindir ..

Tek tek herkesi yazdım kızlar :) isterseniz bi kontrol edin eksik varsa uyarsın beni :) Rabbim hepimize de yeni yıla göbüşümüz dolu girmeyi nasip etsin inşallah
teşekkür ederim canım amin inşallah benim bugün ovulasyon gunum bakalım inşallah doktor sık sık ilişki dedi adetin basladıgı gunden say 11-21 gün arası

Bugün adetin ilk günü 3. Günü gitsem mi diye düşünüyorum. Yada bu ayda deneyip sonraki dönem mi gitsem kararsızım. Hiç hazır hissetmiyorum doktor için

Allah bagişlasin canim.
Bende hamileligi gec ogrenip birsey olur diye korkuyorum. 2 düşük yaptim daha once. Coraspin kullaniyorum. Birsey olmasini engeller dimi?

Amin canim.ben de 3 dusuk yaptim.mutasyonuna bagli olarak tedavi sekli degisebiliyor.dr.guvenmen cok onemli.insallah burdaki tum dileyenlerin ve senin de gonlune gore olur

Benide yazar misiniz kac aydır duzensiz adetim ama bekledigim tarih 8 Kasım artık Rabbim ne zaman nasip ederse

İnsan beyni her şeyi yaptırıyor insana. Ciddi ciddi hissettiriyor, ben korunmayı bıraktığımdan beri adet düzenim şaştı hep düşünmekten stresten
Bende bugun deli gibi yemek yedim. Catladim resmen. Az once istah olur diye okudum ve direk acıktım

Amin canim.ben de 3 dusuk yaptim.mutasyonuna bagli olarak tedavi sekli degisebiliyor.dr.guvenmen cok onemli.insallah burdaki tum dileyenlerin ve senin de gonlune gore olur
Insallah canim amin.
1 senede 3 tane doktor degistirdim. Simdiki doktorumdan cok memnunum.
Allah kimseye yasatmasin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…