Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eşimle beraber ikimiz de görünecez aslında doktora. Çünkü onun çocuklukta yüksekten düşme durumu da var. O sıra dr. Çocugu olmayabilir demiş ama o zamanın şartları tabi.. daha sonrasında da gitmemiş hiç. Annem memleketten gelecek önümüzdeki ay onunla giderim doktora. Anne cok büyük destek oluyo insana gerçekten.

Anne konusunda katılıyorum sonuna kadar. Gerçekten annelere anlatın kızlar inanılmaz destek oluyorlar gerçekten rahatlıyorsunuz. İçinizi dökün tek başınıza üstlenmeyin. Ve en önemlisi kafa rahatlığı, imkanınız ölçüsünde gidin doktora.

Kızlar 2018 e"inşallah bende hamile giricem bugün adet günümde gelmeyince test yaptım şimdi sonu bu rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin isteyenleri tez zamanda güldürsün inşallah
Maşallah canım hayırlı olsun Allahım sağlıkla doğmayı nasip etsin inşallah :)

Kızlar 2018 e"inşallah bende hamile giricem bugün adet günümde gelmeyince test yaptım şimdi sonu bu rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin isteyenleri tez zamanda güldürsün inşallah
Ayyyy hayırlı uğurlu olsun sağlıklı olaun inşallahhhh :KK200: Bu topik çok bereketli çok uğurluuuuuu :anneadayı::KK200:

Anne konusunda katılıyorum sonuna kadar. Gerçekten annelere anlatın kızlar inanılmaz destek oluyorlar gerçekten rahatlıyorsunuz. İçinizi dökün tek başınıza üstlenmeyin. Ve en önemlisi kafa rahatlığı, imkanınız ölçüsünde gidin doktora.
Çok haklısın. Anneme açılıp ilk anlattığımda içimde sertleşmiş kaskatı acı veren bi seyden kurtulmuş gibi rahatladım. Psikolojik olarak bile çok iyi oluyor insan.

Ben ilk denediğim ay göğüslerim patlayacaktı şiştiler, sonra aşırı kasık ağrılarım, yorgunluk bitkinlik gece midem bulanıyor, gidiyorum lavaboya afedersin çıkarmaya çalışıyorum falan triplere girdim :KK48: tabi hepsi psikolojikmiş
Süper kadınlarız. Her moda giriyoruz:KK73:

Çok haklısın. Anneme açılıp ilk anlattığımda içimde sertleşmiş kaskatı acı veren bi seyden kurtulmuş gibi rahatladım. Psikolojik olarak bile çok iyi oluyor insan.

Eşimle beraber ikimiz de görünecez aslında doktora. Çünkü onun çocuklukta yüksekten düşme durumu da var. O sıra dr. Çocugu olmayabilir demiş ama o zamanın şartları tabi.. daha sonrasında da gitmemiş hiç. Annem memleketten gelecek önümüzdeki ay onunla giderim doktora. Anne cok büyük destek oluyo insana gerçekten.
Allah gostermesin canim. Yoktur oyle birsey insallah. Ihmal etmeyin o zaman.
Anne gibisi var mi canim. Insallah bizde olacagiz.

Kızlar bobreklerinde ağrısı olan vardı. Dün ve bugün inanılmaz böbreğim ağrıyor,nerdeyse hareket bile edemiyorum.
Gebelik belirtisi olarak hiç duymadım galiba duyan yada yaşayan varmı.benim bobreklerim hayatta ağrımadı şimdi ağrıdan duramiyorum.sol tarafta
Kimse yokmu yani bunu yaşayan bir benmiyim.daha önce hamile kalan arkadslar böbrek ağrısi yasadinizmi bir ses verin nolur.

Allah gostermesin canim. Yoktur oyle birsey insallah. Ihmal etmeyin o zaman.
Anne gibisi var mi canim. Insallah bizde olacagiz.
Bende öyle düşünüyorum. Karamsar olmak istemiyorum. O zaman ki teknoloji tıp gelişimi şimdiki gibi değildi.

Kızlar bat yazmayıp atladığım varsa listeden bakıp söylesin :)

Geçmiş olsun canım :KK43: ben de Haziran'da düşük yaptım :KK43: arada bir de kimyasal gebelik gelişti.. pes etmek yok.. inşallah en kısa zamanda kavuşuruz meleklerimize :dua:
Sanada geçmiş olsun allah bi daha düşükleri yaşatmasın en yakın zamanda hamiş kalmak umuduyla

X