Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
HENUZ BENDE BIRSEY YOK BIR KACGUN DAHA GECSIN OYLE TEST YAPICAM CANIM
hadi inşallah güzel haber verirsin azıcık haber alalım ^^

bak gene acıktım açlıktan tansyonum düşüyor 15 dk önce çukulata yedim okadar yediğim halde açlıktan ölen tek insan evladı ben olacağım sanırım

Sana mi sormustun bu sogan kuru tarifini bilemedim ama 2 cesiti var reglinin 7 günü baslanip 15 gun yapilaninimi denedin tadi nasi guzelmi icilebiliyormu rahat?

Sanmam cnm doktorum bana sagliksiz gebelikmis ki vucudun dışarı

Evet canım bana sormuştun sanırım. Ben adetim bitince iki gün sonra başladım. Saraçoğlu kendi öyle diyo katıldığı programlar var nette. Hepsinin videosunu izledim. Onun dediği gibi yaptım. 15güb sabah akşam aç karına içtim. İlk iki üç gün çok tiksindim. Midem kalkar gibi oldu burnumu tıkayıp içtim. Sonra alıştım. Şekersiz çay gibi geldi yudum yudum rahatça içtim. Bnce denemelisin canım

CANIM ADET GECIKMENDEN NEKADAR SURE SONRA OGRENDİN?

Normalde adetim 27siydi. Ben 29unda test yptım çift çizgi çıktı inanamadım. Yanılma durumları oluyor idrar testlerinin. Kan vermeye gittim. 196 çıktı değerim canım. Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inş hepimize.

Deneyecem cnm kesin kafaya taktim herseferinde taze yapilmasi gerekiomus sanirim. Ben cayi sekersiz iciorum zaten ahahahahah :)) simdide kekik demliyorum adet getiriyomus biran evvel olsamda klomrne baslasam bende

Deneyecem cnm kesin kafaya taktim herseferinde taze yapilmasi gerekiomus sanirim. Ben cayi sekersiz iciorum zaten ahahahahah :)) simdide kekik demliyorum adet getiriyomus biran evvel olsamda klomrne baslasam bende

Ozaman daha rahat içersin belki canım önyargılı olma hiç rahat ol:)) adetin gelsin sonra bitince başlarsın. Evet sabah akşam taze hazırla. Ayrıca mor kabuklu soğan olmayacak. Sadece orta boy kahverengi kabuklu olanlar olacak. Filizlenmiş kötü görünenlerden alma şakın. Ayrıca tamamen ılınmasan ılıktan sıcak içiceksin. Öyle diyo Saraçoğlu. İnş şifa olur canım sana da

Yumurta boyuna falan ultrasonlami bakiyor yoksa bi tuhaf alet var ordek gagasi gibi onunlami bakiyor??? Bende regl sonrasi gidecemde merak ediyorum digerini hic sevmiorum çünku
o ördek gagası gibi şeyle smear testi yapıyor canım yumurtaya uzun ince bir alet var onunla bakıyor ikisindede hiç acı hissetmiyorsun :)

Insallaah cnm bildigin anaaam babam sofra sogani dimi dedigin? Bugun aldim marketten cok guzel ortaboy soganlar vardı. Benim tek derdim usenebilirim taze taze yapmaya bidr nefesin falan koktumu malum ogretmenim ve ogrenciler cok acimasiz hoocaaaammm sogan mi yediniz deyiverirler muzurlar :))

o ördek gagası gibi şeyle smear testi yapıyor canım yumurtaya uzun ince bir alet var onunla bakıyor ikisindede hiç acı hissetmiyorsun :)
Benim kontrolumde once o ordek agizi gibi seyler bakti sonra cubuk ultrasonla baktida bidaha o ordekcikten istemiorum yaa ( cubuk ultrason hic acitmiyi zaten sadece tuhaf bi his

Ahahahah dimi yaaa sevmedim cikkkss :))

Hayır bu olmaz bak ben pazartesi yumurtladım bugün 31 testim kalmis dedim bu ayıp sayı birini yapayım keyfiyetten yaptım. Saat 9 yada 10 du. 12 de baktım negatif koydum kenara saat 3 gibi ikinci cizgi nal gibi çıkmıştı. Şimdi bu kadar zaman sonra cizgi cikmaz ama bak insan bi seviniyor demek ki diyor cizgi cikarttirabiliyom nihahaha
Parmağım ne guzel cikmis kiz

ben hala hastalanmadım. sanırım stresten gecikti yine. hiçbir adet belirtisi yok. göğüslerim bile şişmedi. ama bu sabah afedersiniz bi sıvı geldi su gibi kokulu ama anlamadım

Evet evet bildiğin sofra soğanı canım. Kabuğunu doyup 4e bölüyorsun. 1,5su bardağı klorsuz su kaynayınca içine atıyorsun. 5dk kısık ateşte ağzı kapalı kaynatıyorsun. Sonra bardağa koy ılıktan sıcakken iç yavaş yavaş. Bende öğretmenin canım:)) kokmuyor ağzın merak etme. Dişlerini fırçalayıp gidersin zaten. Bende öğrenci ve velilere kokarsa diye korkmuştum:)) sabah uyandığımda hemen ocağa koydum o kaynarken kahvaltı hazırladım. Soğurken de giyindim. Khvltıdan önce içtim. Hiç üşenme canım 10dk sürmüyor:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…