Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar aktif kullanıcı olarak burada buluşup yeni yıla bebişlerimizle girmeye birlikte hazırlanalım :) gruptaki arkadaşlar bu mesajıma cevap vererek bat tarihini yazarsa düzenli birde liste yapalım.

HAMİŞLER
  1. @sarikirmizim :anneadayı:

HAMİŞ ADAYLARI
  1. @juliet55 23 ekim
  2. @sdrdvn1006 25 ekim
  3. @Sekermatik 26 ekim
  4. @Omur3510 26 ekim
  5. Simayinannesi Simayinannesi 27 ekim
  6. @Delfin_ 28 ekim
  7. @begonyas 29 ekim
  8. @Bellinda 29 ekim
  9. @gcm19944 31 ekim
  10. @yeteramabukadar 31 ekim
  11. @Sosyaljo 1 kasım
  12. @sozkan56 1 kasım
  13. @glycl06 2 kasım
  14. @ocak_kizi 2 kasım
  15. @dyydem 2 kasım
  16. @tubamms 2 kasım
  17. @meyraacnl 3 kasım
  18. @Zeyzeyerva25 3 kasım
  19. VosVos35 VosVos35 3 kasım
  20. @merveeeeeeeee717 4 kasım
  21. @Dilara4 4 kasım
  22. @elifindunyasi 5 kasım
  23. @Sevvvv 6 kasım
  24. @Selay ay 6 kasım
  25. @fato38 6 kasım
  26. @mhnds_ 6 kasım
  27. @Aysimam85 7 kasım
  28. @R4bi4 7 kasım
  29. @Yukakita 7 kasım
  30. @canparcamugurum 8 kasım
  31. @CansuErhan52 8 kasım
  32. @arkeolog0635 9 kasım
  33. @gkymc 10 kasım
  34. C cheesecake17 10 kasım
  35. Bebis27 Bebis27 10 kasım
  36. @Prmm 11-12 kasım
  37. @D-E 12 kasım
  38. @gulsahali88 13-14 kasım
  39. @hby88 14 kasım
  40. @RanaZ33 16 kasım
  41. @Smartanne 17 kasım
  42. @Emine0558 17 kasım
  43. @Hsbgrhn 18 kasım
  44. @Arel13 19-20 kasım
  45. @sinemm30 20 kasım
  46. @Temtemmm 21 kasım
  47. M MiyavKedi 21 kasım
  48. @Sibelak85 23 kasım
  49. @KumraL_KrakeR 23 kasım
  50. @bodrum90 23 kasım
  51. @Gelartik00 ???
  52. @Bearhug ???
  53. @Mutlulukkk89 ???
merhaba benim bat da 21 kasım :) bu ay ovulasyona göre denersek ilk olacak. hadi inşallah :)

Evet canim.pihtilasma mutasyonum var.kizima hamile kalmadan once igne ve coraspin ile baslamistim.34.haftadan sobra igneyle devam etti gebeligim.dogumdan sonra 2 ay daha igne vurdum.

Evet canim.pihtilasma mutasyonum var.kizima hamile kalmadan once igne ve coraspin ile baslamistim.34.haftadan sobra igneyle devam etti gebeligim.dogumdan sonra 2 ay daha igne vurdum.
Allah bagişlasin canim.
Bende hamileligi gec ogrenip birsey olur diye korkuyorum. 2 düşük yaptim daha once. Coraspin kullaniyorum. Birsey olmasini engeller dimi?

Arkadaşlar bu aydan sanra doktora gitmeyi düşünüyorum. İş yerim hemen bayrampaşa devlet hast. Karşısında. Yapacakları işlemleri bilen var mı. Fazlasıyla stresliyim bu doktor konusunda.

Kızlar bu ay bizde yumurtalama günlerini hep değerlendirdik. Birde Bu ay böbreklerimde kum çıktı . Yumurtalama ağrısı böbrek ağrı derken baya zorlandım . İlaç 5 gün iç birsey olmaz dedi doktor ilaçları bıraktım yani tedavi yarım kaldı gebelik olmazsa devam edeceğim. Kum dökme ağrısına rağmen olup olmadığını bilmediğim halde Kıyamıyom. Benim gibi yaşayan oldumu hiç

Kızlar normalde akşam kahve içince gece 1lere kadar uyuyamazdım. Bu ay daha kahveyi içtiğim gibi uyku basıyor.. midede hazımsızlık ve beyaz akıntım var.. ovulasyonun ertesi günü alt karında ağrı başladı.. üç gün karın ağrısı çektim.. yatağa girene kadar nefes nefese kalıyorum. Çok çabuk yoruluyorum. Üşüme ve sık idrara çıkma da var. İnşallah bu belirtiler boş değildir. Daha çok var 3 Kasıma.. nasıl sabredeceğim bilmem :110:

Cnm
Kızlar bu ay bizde yumurtalama günlerini hep değerlendirdik. Birde Bu ay böbreklerimde kum çıktı . Yumurtalama ağrısı böbrek ağrı derken baya zorlandım . İlaç 5 gün iç birsey olmaz dedi doktor ilaçları bıraktım yani tedavi yarım kaldı gebelik olmazsa devam edeceğim. Kum dökme ağrısına rağmen olup olmadığını bilmediğim halde Kıyamıyom. Benim gibi yaşayan oldumu hiç
Cnm ben hamile kalırım diye ilaç felan hiç içmiyorum o kumm ağrısını kaç kere çektim birkez hastanelik oldum sancidan yere düştüm kalkamadım ayaklarım tutmadı iğneyle geçirdiler sanciyi geçen aylarda yine sancilandim hastanelik oldum taş oluşmuş kırdılar yeniler dediler ben ilacı kullanmadim hamile kalırım diye işimiz zor cnm

Cnm

Cnm ben hamile kalırım diye ilaç felan hiç içmiyorum o kumm ağrısını kaç kere çektim birkez hastanelik oldum sancidan yere düştüm kalkamadım ayaklarım tutmadı iğneyle geçirdiler sanciyi geçen aylarda yine sancilandim hastanelik oldum taş oluşmuş kırdılar yeniler dediler ben ilacı kullanmadim hamile kalırım diye işimiz zor cnm
Rabbim kucaklarımızı boş bırakması n bundada vardır diyorum bir hayır inşallah sonu güzel olur . Sanada çooook geçmiş olsun canım benim .

X