Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim kan pıhtilaşmasi varmis bende de.Coktan ogrendim sebebini. Önemsenmeyecek birsey degil cunku.Simdi onlemini aldik.

Arkadaslar kafama takildi
Daha doktorumla gorusemedim
Amh testim 6.53 cikti
Bilginiz varmi bu ne demek
Cnm bu test yumurta rezervi ni gösteren test bnce iyi sonucun benim amh 0.664 tu galiba ama yumurta takibi yaptırmistm klomen 5.6 yumurtam olmuştu kan da niye ole düşük cıktı anlamadm dr bazen öle olabilir testler stresten farklı çıkar demisti

Her ikiside aslinda canm hic gttinmi yani onuda bilmiyorum ama genelde 1 sene olmayinca doktra gidiyolar ya sende vakit kaybetme diye soledm cnm insallh en kisa zamanda saglikli hamilelik gecirisn
Gittim canim. Biraz pimpirikli bir insanim bu saglik konusunda. Esim ve ben butun yapilmasi gereken testlerimizi yaptirdik. Aglaya aglaya rahim filmi bile cektirdim. Kan pihtilasmasi cikti. Dusuk sebebini bundan kaynaklaniyormuş. En son Agustos ayinda gitmistim doktora. 3 ay daha deneyin demisti. Bu ay umudum yok zaten. Adet olunca tekrar gidecegim. Insallah onumuzdeki ay guzel seyler olur

Kızlar bobreklerinde ağrısı olan vardı. Dün ve bugün inanılmaz böbreğim ağrıyor,nerdeyse hareket bile edemiyorum.
Gebelik belirtisi olarak hiç duymadım galiba duyan yada yaşayan varmı.benim bobreklerim hayatta ağrımadı şimdi ağrıdan duramiyorum.sol tarafta

Bende varım bat 15 kasım klomen kullandım bu ay

Hamilelik var diye biliyorum 5.0 ile gebelik başlıyor
Yok canim benim
Bu yumurt
Cok tesekkur ederim allah razi olsun

Selam kızlar. Benimde 6 kasım bat inşallah hepimiz hamiş oluruz sağlıklı şekilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…