Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sigarayı bırakacağım yere son 4 gündür resmen yiyorum kızlar eğer yarın kan da negatifse alkole vurcam kendimi :kızgın::KK45::KK50::mad::mad:

Sigarayı bırakacağım yere son 4 gündür resmen yiyorum kızlar eğer yarın kan da negatifse alkole vurcam kendimi :kızgın::KK45::KK50::mad::mad:

Sağol kuzum hepimize hayırlısı olsun :dua: 14 aylık evliyim, 5 aydır deniyoruz 30 yaşındayım yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :spor:
Oooo ben 6. Seneme doğru gidiyorum :))) tüp bebek yapmaya karar verdik testlerle uğraşıyoruz aylardır son 3 tane testim kaldı bu ay adetimin ikinci günü gidicem tedavim başlayacak hem çok heyecanlıyım hemde çok stresli korkuyorumda karmakarışık işte :))) inşallah tüpe gitmeden hamile kalmşımdır :)))) bende 30 yaşındayım başarılar :)))

Cnm daha yeni ya kalırsın hamiş sorun yoksa demekki bizim gibi yıllarca olmasa çocuk kafayı yersiniz rabbim kimsenin kucağını boş birakmasin
Aynen katılıyorum sana .. çocuk olmuyo o sıkıntı yıllardır birde boş insanların boş boş laflarını dinliyoruz Allahım hayırlı şekilde bize de nasip eder inşallah

Kistte yok duzensizlikte pko goruntusu aldim dedin doktor. Sogan suyu nasi normal sogan kurundeki gibi 1 bucuk bardaha bir soganmi?

Neyse cnm şükür gecmis yaa artik onemli olan o :KK66:

Kisa surmesi bence bi umut dun yazmistim baska bi arkadada ama yine yazayim gebelik olmasa 0.5in altinda cikarmis yani gec dollenme falan olmus olabilir. 3 4 gun beklegunluk 2ye katliyor cikar cnm. Allah goblunr gore versin insallaah.

Hadi bakalim insallaah yarin güzel haberlerini aliriz cnm :)
Saraçoğlunun soğan kürü canım sabah akşam aç karnına

Kızlar ya çisimi yaptığımda kılcal kılcal damar gibi birşeyler düştü anlamadın ben o_O

X