Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Oooo ben 6. Seneme doğru gidiyorum :))) tüp bebek yapmaya karar verdik testlerle uğraşıyoruz aylardır son 3 tane testim kaldı bu ay adetimin ikinci günü gidicem tedavim başlayacak hem çok heyecanlıyım hemde çok stresli korkuyorumda karmakarışık işte :))) inşallah tüpe gitmeden hamile kalmşımdır :)))) bende 30 yaşındayım başarılar :)))

Korkma canım benim arkadaşım 39 yaşında bu sene yaptırdı tüp bebek şu an 4 aylık hamile yaş ilerledikçe çok daha zor. Bizim daha zamanımız var en azından. Hayırlısıyla gelir bebişin inşallah senin de kuzum Allah kolaylıklar versin

Valla benim 11 gün var dayanamıyorum belli eden bisi olsa alıp yapicam nasi dayaniyosunuz :)

Korkma canım benim arkadaşım 39 yaşında bu sene yaptırdı tüp bebek şu an 4 aylık hamile yaş ilerledikçe çok daha zor. Bizim daha zamanımız var en azından. Hayırlısıyla gelir bebişin inşallah senin de kuzum Allah kolaylıklar versin
Amin canım sağolasın inşallah

Ben hala beklemedeyim bugün 5. Gün canim gecikmenin yarin ilk idrarla test yapcam çıkar mi bilmiyorum . Ovulasyon la yaptik biz 18 ekim ovulasyondu . Idrarda cikar mi bilmiyorum suan erken saniyorum beklemelimiyim biraz daha

Canım sen nerdesin bunca zaman yaa? Neden yazmıyosun kader arkadaşıymışız biz yaaa :KK76:
Benim de bugün gecikme 4. Gün, ovulasyon 18 ekim. Ben de idrar testi yaptım çıkmadı, bugün kan verdim yarın sonuç alıcam. Ama idrarda çıkmadı kanda da negatifse hamile değilsem diye korkuyorum sonuç almaya:KK43:

Yumurtlama takibi yapmadim bilmiyorumki golik asit kullandiktan sonra boyle oldum
Belirti beklemek için çok erken .. Varmıydı cildin sivilceye yatkınlığı ? Folic asidi bi değiştir bakalım başka bir marka al imkanın varsa ?? Bir dermotolog görse fena olmaz aslında çok vahimse ??

Tecrübeli bayanlar buraya toplaşın bi hele bişe sorcamm :halay:
Şimdi şöyle bişey olabilir mi diyelim ki bugün test yaptım negatif çıktı hiç silik çizgi falan yokken, ertesi gün test yaptığımda çizgi çıkma ihtimali varmı? 1 günde hemen olabiliyormu bu durum yani? Çok merak ediyorum yaşayan bilenler cevap verip aydınlatırsa çoook sevinirim:KK200:

Canım sen nerdesin bunca zaman yaa? Neden yazmıyosun kader arkadaşıymışız biz yaaa :KK76:
Benim de bugün gecikme 4. Gün, ovulasyon 18 ekim. Ben de idrar testi yaptım çıkmadı, bugün kan verdim yarın sonuç alıcam. Ama idrarda çıkmadı kanda da negatifse hamile değilsem diye korkuyorum sonuç almaya:KK43:
Ah canim netim yok . Ben suan oldum :KK43: regl .sinirlerim bozuldu

Belirti beklemek için çok erken .. Varmıydı cildin sivilceye yatkınlığı ? Folic asidi bi değiştir bakalım başka bir marka al imkanın varsa ?? Bir dermotolog görse fena olmaz aslında çok vahimse ??

Ekimden beri çalisıyoruz daha çok yeniyiz ben sabirsizim sanirim bakalim hayirlisi cildim cok yagli sanirim ondan doktorla konusucam bakalim ne dicek :KK1:

Tecrübeli bayanlar buraya toplaşın bi hele bişe sorcamm :halay:
Şimdi şöyle bişey olabilir mi diyelim ki bugün test yaptım negatif çıktı hiç silik çizgi falan yokken, ertesi gün test yaptığımda çizgi çıkma ihtimali varmı? 1 günde hemen olabiliyormu bu durum yani? Çok merak ediyorum yaşayan bilenler cevap verip aydınlatırsa çoook sevinirim:KK200:
%50 - 50 .. Tamamen döllenmeyle alakalı bir durum bu . En iyi ihtimalle var olduğunu düşünürsek döllenme geç olmuştur ve idrara hcg değeri geçmemiştir .. :KK51: Betahcg de kanda günlük x2 katına çıktığına göre var ihtimali dahilinde yarın için silik bir çizgi görebilmek olası .. Amma ve lakin tam tersi de bir ihtimal .. NASİP :KK200:

Ah canim netim yok . Ben suan oldum :KK43: regl .sinirlerim bozuldu

Yaa :KK43: neyse moral bozmak yok bitince çalışmalara devam :temizlik:
Ben de yarın ne çıkacağını çok merak ediyorum. Negatif sonuç olursa ben de biraz üzülcem ama sonra geçer ne yapalım alıştık artık :) İnşallah gelicek birgün meleklerimiz :KK15:

X