Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yeni yeni baslamis sanki canim ama lekelenmeye ya da degerinin takibine dikkat et derim.Com gecikme gitmek icin.

Sonucta bi kayip var moral bozucu tabii.
Ama kimyasal diye uzulme canim yine calismalara hemen baslayacaksin.Demek tutuyor.Insallah yine hemen kalirsin
Amin inşallah isteyen herkesin rabbim aratmasın

Canım bu gittiğim yere daha önce hiç gitmemiştim berbat biyermiş.. Hiç poliklinik havası yok doktorun odasında bir semaver çay demlemişler sohbet ediyolar, koridorda hemşireler sekreterler kerimcan durmaz, selin ciğerci muhabbeti yapıyo falan abuk subık biyermiş.. Düşün işte böyle bi yerden ne beklenir ki.. bak sonuç sayfasının görüntüsünü atayım
canim neler olmus yaa. Neyse yarin ogrenirsin insallah

Ben fazla okuyamadim gecmisi, fazla da aktif olamadim misafirim var :KK51:

97AD33C6-795E-4DDD-B239-4F68672D781D.jpeg
plojovic plojovic canım böyle çıkıyor..

4 gün gecikmem var o yüzden normal testle yaptım canım. Hala bir umudum var mı bilmiyorum ya.. Bu sabah mide bulantısı yaşadım benim adetim hiç bu kadar gecikmedi ve yumurtalıklarımda falan hiçbi sorun yoktu mevsim geçişlerindeki gecikmem bile en fazla 1-2 gün oynardı yani ve hiçbir adet belirtim yok ne göğüs şişkinliği ne kasık ağrısı hiçbişey..
Canım sen 18 ekim dememişmiydin yumurtlaman için döllenme olsa bile idrarda daha çıkmazki idrarda çıkabilmesi için döllenmeden sonra en az iki hafta geçmesi lazım. Daha bekle bakalım bozmada moralini adet olana kadar umut var

Y
Yeni yeni baslamis sanki canim ama lekelenmeye ya da degerinin takibine dikkat et derim.Com gecikme gitmek icin. Dun yapmıştım birde yarin mi yapayim cunaya bekleyeyim diye dusundum. kizlar yeni evliyim kusura bakmayin hicbirsey blmyrm hamilelik ile ilgili

Sonucta bi kayip var moral bozucu tabii.
Ama kimyasal diye uzulme canim yine calismalara hemen baslayacaksin.Demek tutuyor.Insallah yine hemen kalirsin

X