Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kız bu sefer de alamazsam dönüşte Kordondan denize atıcam kendimi ona göre gazetelere ilanımı yazdırın bak “ bir türlü gebe olup olmadığını öğrenemeyen kadın kendini denize attı “ diye :KK70::KK70:
HADI AL DA HEMEN YAZ GEÇ BILE KALMISSIN GITMEK İÇİN :KK43:

hahaha yok canim bende oyle bir sans olamaz cunku esim hamile kaldigimdan sonra yakinlasma olmadi. Bana diyor zaten cocugu yaptin isin bitti diye :KK45::KK45::KK45: Ama sunu soylemeliyimki karnimda kasilmalar oluyor agrilarim var acaba tekrar mi yumurtluyorum ve agrilar ondan olabilir mi
Hekim kontrolu yapıldı mı hiç ? Yumurtlamadan olacağını sanmıyorum da bebik yerleşme dönemlerindeki kasılmalar normal görülüyor aslında :KK49:

hahaha yok canim bende oyle bir sans olamaz cunku esim hamile kaldigimdan sonra yakinlasma olmadi. Bana diyor zaten cocugu yaptin isin bitti diye :KK45::KK45::KK45: Ama sunu soylemeliyimki karnimda kasilmalar oluyor agrilarim var acaba tekrar mi yumurtluyorum ve agrilar ondan olabilir mi
Tamam iste tekrar yumurtluyorsun ama iliski olmadigi icin tekrar bi gebelik te yok. Bazi kadin hamilelikleri boyinca regl olup yumurtluyorlar. TLC diye bi kanal var orda goruyorum 4 5 aylikken hatta 6 aylikken falan anliyorlar hamilr olduklarini :)

Sende ben gibi adet bekleyenlerdensin yani ya cok agrim var ama gelen gidem yok cumaya gelmesi lazim ama daha 2gunum var bakalim

Beklemedeyim canım bende birde cuma günü epilasyon um var

merveeeeeeeee717 merveeeeeeeee717
Canim hem hamilelik testini tekrar yaptim once sonrada ovulasyon testi yaptim. Sanirim ovulasyon testide cok iyi gosteriyor cunku asiri bir koyuluk cikti.

Bu hamilelik testim pozitif
Eki Görüntüle 2062266
Alttakide ovulasyon testi asiri bir kirmizilik var goruldugu gibi
Eki Görüntüle 2062267

Ovulasyon testi de demekki ise yariyormus :halay:

Cok iyi canim bu hamilelik testlerini pozitif gormek cok iyi :)

bende cok sasirdim hic beklemiyordum. Hani iste ne biliyim erken hamileligi tespit etmek icin limon suyu camasir suyu gibi seyler vardida bu da ovulasyon testiydi bir arkadas demisti sen yaparmisin denemek icin diye. Bende yaptim ama asiri koyu

Canikomlar şu an hastaneye gelmek üzereyim telefonla arıyorum açmıyolar ben de gidiyorum. Sonucu alabilirsem bildircem sizi seviyorum sanal kankalarım :KK200::halay:

Sonunda ya

Yumurtlama değil de sanki yerleşme olabilir tatlım

Kız bu sefer de alamazsam dönüşte Kordondan denize atıcam kendimi ona göre gazetelere ilanımı yazdırın bak “ bir türlü gebe olup olmadığını öğrenemeyen kadın kendini denize attı “ diye :KK70::KK70:

Güzel İzmirimin lanet hastaneleri böyle maalesef kuzum saat 4 gibi çıkar dedi kadın :KK43: hatta olmazsa yarın çıkar dedi yani şu an hala garanti değil[/QUOTE
Kız çıkar bugüne sallıyorlar

kahverengiden siyaha döndü kan rengi değil sim siyah :110:

Canim kontrole git bence.Bekleme daha fazla.

Güzel İzmirimin lanet hastaneleri böyle maalesef kuzum saat 4 gibi çıkar dedi kadın :KK43: hatta olmazsa yarın çıkar dedi yani şu an hala garanti değil

Canim heryerde ayni aslinda.
Kanlari ayirmazlar.
Belli araliklarla laboratuvara gider makineye girer.Sonuclar cikar.
Cikmistir olumsuzuuu cagirmaaaaaa :)

yaa insallah alirsin cnm yanliz tahlili alinca cikis tarihine bi bak bakalim. Ben nr zaman bi tahlil yaptirsam atiyorum 2 de cikmis bana 5 de veriyolar.

X