Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
teşekkürler canım kocaelideyim burdada özelde bir yer var acısız falan ama 600 tl birz fazla geldi bana.

Evet biraz fazlaymış canım. Ben 350ye çektirdim. Ama doktorum yönlendirdi oraya. O yüzden 100tl indirim yaptılar. İyice araştır bakalım sen de.

Darısı başıma insallah bizde Izmire yerlesiriz.
Valla cocuk icin bari tup bebek tedavisi yaptiralim dedi esi. Adam onuda kabul etmedi. Cok doktora gittiler. En sonunda ayrildilar. Kadin tekrar evlendi. Yakinda onunda cocuk haberini alirim.

Selam gençler. Varmı kimseden haber eskileri okuyamadım ev yemek odevle derken hala da bitmedi

Bu ay bnde yok kızlar belirti aramıyorum orası ayrı zaten hiç de birşey farketmedim

Bende hepsi var geçen ayda vardı ama yinede boş . Bu ayda boş geçmiş se yanarım yanarım da çektikleri më yanarım .

Kızlar dün bide rüyamda görmüştüm ben idrar testi yapıyordum pozitif çıkıyordu ama bugün yaptım hiç bişey çıkmadı zaten kahverengi akıntı var hayırlısı bakalım

Ağustos’tan beri olmadın mı?pko filan mı var canım düzensiz mi oluyorsun ? Bi doktora git bnce iki ay adet olmamak çok şaşırtıcı.kan testi yaptın mı yakınlarda?
Doktora gittim pko goruntusu var dedi cok duzenli deildi ama en gec 32 33 gune gelirdi. Kan tahlili yapmadim en son 18inde doktora gittim ondnda 5 gun once iliskim oldu ama doktor gebelik yok dedi.

Ben baya arastirdim saracoglunun sitesini falan adetin 7.gunu baslayip 15 gun yapiliyor bide adete 10 gun kala 10 gun yapiliyor bu som 10 gun tercih meselesiymis ben boyle arastirdim cnm hangisi dogru acep

Kızlar dün bide rüyamda görmüştüm ben idrar testi yapıyordum pozitif çıkıyordu ama bugün yaptım hiç bişey çıkmadı zaten kahverengi akıntı var hayırlısı bakalım
Allah allaah adet gibi geliomu akinti kahverengi bide allah korusun düşük falan olmasin yerlesme kanamasi uzun surmez kahverengi diosun bide doktora bi git istersen cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…