Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ALLAH SIZE BAGISLASIN CANIM BELIRTILERIN VARMIYDI PEKİ? ADET KACGUN GECTİ BİZİ BİRAZ BİLGİLENDİRRRR

Tum belirtilerini tane tane anlat bize ahahahah... hayirli ugurlu olsun cnm allahim sagligiyla kucagina almani nasip etsin ins senin adina cok sevindim darisi basimiza insallaah

Buarada belirti sormuşsunuz kızlar. İnanın hiç bi belirti yoktu. Hatta ara ara karnıma kasıklarıma adet ağrısı gibi ağrı giriyordu. Adet oldum sanıp lavaboya koşuyordum. Kaç gün ped takıp gezdim heran hasta olucam diye. Belirti aramadım hiç arasam da yoktu belki. Kafanıza takmayın sizde. Kendi kendinize sakinleştirin,rahim filmi çektirin ve soğan kürünü uygulayın bnce.

Hmmm anladım canım biz bu ay kacirdik ya ovulasyonu eşim çok yorgundu bende ısrar etmedim :)

Bakalım şimdi bir haber izledim hamileyken bir daha dollenip hamile kalmış belki bizimde çift yumurta catlamiştır
olur inşaallah ta yumurtlama gününde ilişki olması şart değil zaten 3 öncesinde olan ilişkide Sperm kalmışsa oda doluye bilir catlayasi yumurtayı ah ah ne diyim bilemiyorum ki bir bebek için girmediğimiz hal kalmadı.

Kizlar tarlusal kullanan varmi aranizda yaa.... benim 2 gunum var ama hala olmadim takmayim diyorum ama aklim hep regl olamamamda bugun ogrencilerede cok sınırlı davranmisim çocuklar hocam hic böyle degildiniz diyorlar benim ciddi anlamda psikolojim bozuldu yaa ooooff offff

Arkadaşlar dün akşam ilişkiden sonra ilk defa bulanti oldu. Ve karnimin altı fazlasıyla ağrıdı. Bugun ara ara kasik agrisi vurmaya devam etti. Acaba hamile olan arkadaşlar böyle bişey yaşadı mi?

Rahim filmi cektirdim sogan kurunude adetimden sonra baslamayi dusunuyorum

Arkadaşlar dün akşam ilişkiden sonra ilk defa bulanti oldu. Ve karnimin altı fazlasıyla ağrıdı. Bugun ara ara kasik agrisi vurmaya devam etti. Acaba hamile olan arkadaşlar böyle bişey yaşadı mi?
Iliski olur olmaz hemen hissedemezsin bence cnm ama daha oncesinden gebe kalmissan agri yapabilir mesela ben ilk gebeligimde hic iliski yasayamamistim cok agrim oluyordu...

Rahim filmi cektirdim sogan kurunude adetimden sonra baslamayi dusunuyorum

Rahim filmi nasıl çıktı peki canım?inş temiz çıktıysa rahat ol. Dediğin gibi adet bitiminden 2gün sora soğan kürüne de başla. Rabbim inş hayırlı sağlıklı evlat nasip eder

Iliski olur olmaz hemen hissedemezsin bence cnm ama daha oncesinden gebe kalmissan agri yapabilir mesela ben ilk gebeligimde hic iliski yasayamamistim cok agrim oluyordu...
Yok öyle deil adete 6 gun kaldı. Yumurtlama günüm adetimin bittiği ilk hafta oldu muhtemel. Akinti o zamanlarda geldi çünkü. Ilk defa böyle ağrım oldu ve mide bulantısı oldu. InşaAllah benimki de bebektendir.

39 yaşındayım canım :)) geç evlilik, geç annelik v.s. imkan varken al bence de. Para dediğin bugün var yarın yok.. Allah sağlıkla kavuştursun bebeğine inşallah

Rahim filmi nasıl çıktı peki canım?inş temiz çıktıysa rahat ol. Dediğin gibi adet bitiminden 2gün sora soğan kürüne de başla. Rabbim inş hayırlı sağlıklı evlat nasip eder
Ardindan ufak bi ameliyat oldum mayis ayinda ondan beridirde ugrasiyorum agustostan beridirde regl olmadim hamilede degilim soğan kurunu yapacagim insallah

Insallah oyledir cnm valla Allah kimseye aratmasin...

Ardindan ufak bi ameliyat oldum mayis ayinda ondan beridirde ugrasiyorum agustostan beridirde regl olmadim hamilede degilim soğan kurunu yapacagim insallah

Ağustos’tan beri olmadın mı?pko filan mı var canım düzensiz mi oluyorsun ? Bi doktora git bnce iki ay adet olmamak çok şaşırtıcı.kan testi yaptın mı yakınlarda?

SOğan kürünü siz nasıl uyguladınız

Bende pko varmış adetim bu ay da üç gün önce geldi oysa ki soğan kürü yapmıştım acaba tekrar yapsam adetten sonra soğan kurunu bı zararı olur mu

Bende kullandım canım ilaç bittikten 2 gün sonra gelmişti

SOğan kürünü siz nasıl uyguladınız

Bende pko varmış adetim bu ay da üç gün önce geldi oysa ki soğan kürü yapmıştım acaba tekrar yapsam adetten sonra soğan kurunu bı zararı olur mu

Adet bitiminden 2 gün sonra sabah akşam aç karına uyguladım. 1,5su bardağı klorsuz suyu kaynat. Kahverengi kabuklu bir orta boy soğanın kabuklarını soyup 4e böl. Su kaynayınca içine at. Ağzı kapalı kısık ateşte 5dk kaynasın. Sonra ılıktan biraz daha sıcakken yudum yudum iç. 15 gün uygulanıyor. Daha fazla değil. Bnce arka arkaya tekrar uygulamak sakıncalı olabilir.

Anladım canım senin bebisin hayırlı olsun sende az beklememissin Rabbim sağlıklı hayırlı evlat eylesin ins

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…