Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar soğan kuru çikolata kistine de ıyi gelirmi adetlerin çok sancılı geçiyor. Bi kere yaptım da çok içemedim

Kızlar soğan kuru çikolata kistine de ıyi gelirmi adetlerin çok sancılı geçiyor. Bi kere yaptım da çok içemedim

Çikolata kisti ve pko için birebir diyo Saraçoğlu canım. Bende de 4cm sol tarafta çikolata kisti var geçen ay öğrendim daha. Yaptım soğan kürünü. Şuan hamileyim Allah’ın izniyle. Sende ne kadar büyüklükte kist?

hayırlı olsun canım . bende rahim filmi cektircem cok korkuyorum ama. sen anestezi ile mi cektirdin?

Bende rahim dışında falan var bi kere laparoskopi oldum temizlediler yine tekrarliyormus benim bi tüpüm de kapalı bu yüzden. Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin

Ne kadardır istiyorsunuz canım?seni çok iyi anlıyorum emin ol. Artık bebek lafı geçince bile gözlerim doluyordu.
Canım. Benim 4 yaşına girecek bir kızım var çok şükür birde oğlum oldu Mart'ta ama 6 gün yaşadı kaybettim kuzumu şimdi biraz onun acısını hafifletsin diye istiyorum bilmiyorum nasip olacak mı 7 ay oluyor kuzum bana gelmeden Gideli

hayırlı olsun canım . bende rahim filmi cektircem cok korkuyorum ama. sen anestezi ile mi cektirdin?

Yok canım ben anestezi almadan çekildim. Ufak bi ağrı hissettim bitti deyiverdi doktor. AA dedim şaşırdım ben. Çok korkuyordum bende. İnan korkacak gibi değil. Ben özelde çektirdim ama belki makineden kaynaklı olabilir. Hiç korkma biran önce çektir rahatla. İyi bi yerde çektir ama.

Bende rahim dışında falan var bi kere laparoskopi oldum temizlediler yine tekrarliyormus benim bi tüpüm de kapalı bu yüzden. Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin

Anladım canım. Evet çikolata kisti çaresi yok tekrarlıyor yine. Rabbim kucağını boş bırakmasın inş. Rahim filmi ile tüpler açılabilir belki. Bi dene istersen.

Ayy canım benim yaa. Rabbim sabır versin sana. Çok zordur mutlaka. İnş en kısa zamanda kucağını doldurur Allahım.

Bi tüpüm kapalı biri açık kapalı olanda acilmiyirmus sordum doktoruma .2 yıldır deniyoruz bizde hayırlısıyla olur inşallah

Canim soğan kürünü uyguladigin aymı hamile kaldin.ama 15 yaparsak yumurtlama döneminde falanda yapılıyor,ya bebek oluşurda düşürürse.çünkü soğan kürünü regl söktürmek içinde kullaniyorlar

Valla ben aynı dediği gibi uyguladım. Adet bitince 2.gün başladım. Aynen yumurtlamaya denk geliyor illaki. Kür bitti adet olmadım hamile olduğumu öğrendim canım

Valla ben aynı dediği gibi uyguladım. Adet bitince 2.gün başladım. Aynen yumurtlamaya denk geliyor illaki. Kür bitti adet olmadım hamile olduğumu öğrendim canım
Allahin sifasinin nerden geleceği belli olmaz.gozun aydın canım,allah sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin

Valla sanırım öyleydi canım ama ağrısız çekiyoruz dediler. Gerçekten ağrı duymadım. Sadece spekulum takarken hafif acıdı ama dayanılmayacak kadar değil. İstanbul’da isen yakınsa oraya gidebilirsin. Radyoemar dı ismi. limoncicegi41

teşekkürler canım kocaelideyim burdada özelde bir yer var acısız falan ama 600 tl birz fazla geldi bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…