Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Akıntımda var içim içimi yiyor yav

O bende de var hatta bugün netten araştırayım dedim ama tuttum kendimi. Böyle sanki sürekli ıslaklık varmış gibi hissediyorum. Ama diyorum ki kendi kendime çok erken değil mi? Bide acaba olursa yerleşme kanaması ne zaman olur diye düşünüyorum. Bi site vardı oraya baktım ayın 5i gözüküyor. Bakalım bakalım neler olacak

Allah allaah adet gibi geliomu akinti kahverengi bide allah korusun düşük falan olmasin yerlesme kanamasi uzun surmez kahverengi diosun bide doktora bi git istersen cnm
yoğun değil bir pet dolmadı sabahtan beri bakalım yarın devamı gelecek mi düşükten sonra iyice bünye değişti ya

O bende de var hatta bugün netten araştırayım dedim ama tuttum kendimi. Böyle sanki sürekli ıslaklık varmış gibi hissediyorum. Ama diyorum ki kendi kendime çok erken değil mi? Bide acaba olursa yerleşme kanaması ne zaman olur diye düşünüyorum. Bi site vardı oraya baktım ayın 5i gözüküyor. Bakalım bakalım neler olacak
His değil canım baya ıslak nasıl siteymiş o neyi gösteriyor

His değil canım baya ıslak nasıl siteymiş o neyi gösteriyor

Bende de his değil aslında sürekli ıslak. İnternete yazarsan yerleşme kanaması hesabı diye son adetinin ilk gününü yazınca çıkıyor canım. Yüzdeyüz doğru mudur bilinmez ama en azından ortalama birgün veriyor

Bende de his değil aslında sürekli ıslak. İnternete yazarsan yerleşme kanaması hesabı diye son adetinin ilk gününü yazınca çıkıyor canım. Yüzdeyüz doğru mudur bilinmez ama en azından ortalama birgün veriyor
Burada yumurtlama 27 ekim görünüyo ama 24 ekim yerleşmede 5 kasım görünüyo

Böyle çıktı canım

Eklentiler

• IMG_7957.PNG
    IMG_7957.PNG
    103,1 KB · Görüntüleme: 52
Istanbul da ben özel de 1.5 sene önce muayene ile birlikte anestezili 600 e yaptırmıştım canım ailem de kocaeli de hangi hastane de yaptiricaksin
ben umuttepede yaptırmak için gün aldım fakat okudugum yorumlar sonucunda kararsız kaldım. burda konrad görüntüleme merkezinde 600 e anestezili yapıyorlarmıs.

hayırlı olsun canım . bende rahim filmi cektircem cok korkuyorum ama. sen anestezi ile mi cektirdin?
Şöyle belirteyim anestezisiz çektirip sorunsuz olanlar gayet memnun banada çok dediler anestezisiz diye ama doktorum çok ısrarla anestezili istemişti çünkü çekim esnasında kendini kasmadan kaynaklı bazen kapalı çıkabiliyor ben anestezili olmama rağmen çok ağrı hissetmiştim uyandığımda çünkü sol tüpüm kapalıymış birde anestezisiz olsaydım düşünemiyorum halimi sana tavsiyem anestezili çektirmen canım

Ben baya arastirdim saracoglunun sitesini falan adetin 7.gunu baslayip 15 gun yapiliyor bide adete 10 gun kala 10 gun yapiliyor bu som 10 gun tercih meselesiymis ben boyle arastirdim cnm hangisi dogru acep

Canım bende netten videolara baktım. Saraçoğlu soğan kürü yaz çıkıyor. Kendisi konuşuyor programlarda. Zahide yetişe bir sürü farklı yere gelmiş. Hepsinde aynısını söylüyor. Ben ordan duyduğum gibi yaptım. Adam kendi anlatıyor sonuçta dedim. Bi bak nete istersen videoları izle.

Canım bende netten videolara baktım. Saraçoğlu soğan kürü yaz çıkıyor. Kendisi konuşuyor programlarda. Zahide yetişe bir sürü farklı yere gelmiş. Hepsinde aynısını söylüyor. Ben ordan duyduğum gibi yaptım. Adam kendi anlatıyor sonuçta dedim. Bi bak nete istersen videoları izle.
Vide olarak gormedimde baska topiclerde kizlar mail atmis gelen maili yollamislar bende ordan biliyorum valla

X