Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hadi inşallah pozitif düşünelim pozitif olsun inanın gün içerisinde aklıma bile gelmiyor bebek . Akıntı veya kasıklarımda seyrelme olduğunda acaba bebismi bu diyorum. Daha önceden dikkatimi çekmezdi hiç:KK48: ama sizlerin yazdıklarını okuyunca bu topik te kendime geliyorum acaba diye. Folik asit te yazdirdim bakalim bu günüm hariç 5 gün kaldı hevesten yapım bi test diyorum :oops::oops:
O belirtiler bende de oldu Klomen kullandım+duphaston dr folikasidi sürekli kullanmam için yazdı bende polikistik over başlangıcı varmıs normal yollardan hamile kalamıyorum insallah kim istiyorsa allahım herkese versin:KK42: 3kasım regl günüm insallah olmam

Kızlar az önce haberlerde izledim.bir kadın hamileyken tekrar hamile kalmış,turkiyede ilk dünyada da çok azmis örneği.ne doğurgan kadınmış yarabbim :))))))

Kızlar az önce haberlerde izledim.bir kadın hamileyken tekrar hamile kalmış,turkiyede ilk dünyada da çok azmis örneği.ne doğurgan kadınmış yarabbim :))))))
Aynen ya hangi kanalıaçsam hamile haberi sokagaçıksam hamile bayanlarbir insana bu kadardenk gelirmi piskolojim kaldırmıyor ar
Evet bende gördüm ne güzel bir duygudur kimbilir. Rabbim inşallah bize de nasip edicek doğru zamanda
Aminnnnnnn canımmmmm inşallah anne olmadan ölmek istemem

ALLAH SIZE BAGISLASIN CANIM :dua: BELIRTILERIN VARMIYDI PEKİ? ADET KACGUN GECTİ BİZİ BİRAZ BİLGİLENDİRRRR :KK49:

Tum belirtilerini tane tane anlat bize ahahahah... hayirli ugurlu olsun cnm allahim sagligiyla kucagina almani nasip etsin ins senin adina cok sevindim darisi basimiza insallaah

Çok sağolun kızlar. Herşeyi tek tek yazarım hiç sorun değil. 1,5yıldır her ay umutlarımız yıkılıyordu. Gerçekten zor bi süreç. Ayrıca yakın zamanda 4cm çikolata kistim olduğunu öğrendim. Dünyam yıkıldı resmen. Geçen ay adetim bitince hemen rahim filmi çektirdim ve soğan kürü yaptım. Çok dua ettik eşimde bende. Film sonucum temiz çıktı. Doktor yumurta takibine başlayalım dedi. Ama ben gitmedim. 2ay veriyorum kendime kafamı rahatlatıcam dedim. Spora pilatese vs gittim. 2ay sonra olmazsa ozaman nasılsa doktor doktor gezicem dedim. Ve şimdi adetim 2gün geçti test yaptık çift çizgi çıktı. Aynı gün kan verdim 196 çıktı değer. Bugün verdin 708 çıktı. Size tavsiyem gerçekten rahat olmaya çalışın kafanızı başka şeylerle meşgul edin. Rabbim ol dediğinde olacaktır

Oy canım ablam Allah razı olsun senden tesellin için az önce pembe sünen bir akıntı geldi beyaz içinde hafif pembe acaba bu ne olabilir
İşte bu da bir geç döllenme işareti olabilir. Anca yerleşiyor belki.. biraz bekle bakalım.. adet olmazsan tekrar et testi

Benimde 6 kasım canım. Beyaz akıntı acayip üşüme gaz afedersiniz :oops:kabızlık var üşütmediysem tabiki :skandal:eğer ki ishale döner se regli ol cam demek . Ama yarın bir test yapmak istiyorum ne dersiniz...

Guzel belirtiler :))))
Bence test yapma daha♡

X